Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

9F   9F
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
BAZE CONTA
PIRVU
SPORT
VLADU
ROM
SIMION
*Practica.
CERNEA
6 13:00
13:50
BAZE CONTA
PIRVU
MATE
BERCEA
CHIMIE
IONITA
GEO
POPESCU L
7 14:00
14:50
ROM
SIMION
CHIMIE
IONITA
CALIT TURISM
STANESCU
TIC
PAVEL
8 15:00
15:50
RELIGIE
RADU C
FIZICA
NECULA
*FRANC.
PERIETEANU
BIO
UTA
*FRANC.
PERIETEANU
9 16:00
16:50
IST
MARICA M
PROC. ALIM.
RADUCANU
ROM
SIMION
10 17:00
17:50
STRUCT. TURIST.
CERNEA C
FIZICA
NECULA
ENGL
RADULESCU
MATE
BERCEA
PROC. ALIM.
RADUCANU
11 18:00
18:50
LOGICA
BEZDADEA
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) PIRVU, BAZE CONTA, 9F   1-15,18-21,23-32,34-41           11) BEZDADEA, LOGICA, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) PIRVU, BAZE CONTA, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41           12) VLADU, SPORT, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) SIMION, ROM, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41           13) STANESCU, CALIT TURISM, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) RADU C, RELIGIE, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41           14) PERIETEANU, FRANC, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) MARICA M, IST, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41             LOUATRON, FRANC 9F              
6) CERNEA C, STRUCT. TURIST., 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41           15) RADULESCU, ENGL, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) BERCEA, MATE, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41           16) POPESCU L, GEO, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) IONITA, CHIMIE, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41           17) PAVEL, TIC, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41          
9) NECULA, FIZICA, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41           18) UTA, BIO, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41          
10) RADUCANU, PROC. ALIM., 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41           19) CERNEA, Practica, 404 9F   1-15,18-21,23-32,34-41          
                      STANESCU, Practica 9F              
Nume Nume Nume Nume
BAZE CONTA   BERCEA BERCEAROXANA
BIO BIOLOGIE BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
CALIT TURISM   CERNEA CERNEA EMILIAN
CHIMIE CHIMIE CERNEA C CERNEA CARMEN
ENGL ENGLEZA IONITA IONITA PAULA
FIZICA FIZICA LOUATRON LOUATRON CORNELIA
FRANC FRANCEZA MARICA M MARICA MARCELA
GEO GEOGRAFIE NECULA NECULA MIHAELA
IST ISTORIE PAVEL PAVEL MARIUTA
LOGICA LOGICA PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
MATE MATEMATICA PIRVU PIRVU ARITINA
PROC. ALIM.   POPESCU L POPESCU LUCIANA
Practica   RADU C RADU CATALIN
RELIGIE RELIGIE RADUCANU RADUCANU EUSEBIU
ROM ROMANA RADULESCU RADULESCU ADRIANA
SPORT SPORT SIMION SIMION ELENA
STRUCT. TURIST.   STANESCU STANESCU ALEXANDRA
TIC TIC UTA UTA ADRIANA
    VLADU VLADU CLAUDIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1632     3 SIMION ROM 9F   404    
1660     2 NECULA FIZICA 9F   404    
1686     1 PAVEL TIC 9F   404    
1716     1 UTA BIO 9F   404    
1731     1 RADU C RELIGIE 9F   404    
1767     1 BEZDADEA LOGICA 9F   404    
1793 1, 2   4 PERIETEANU FRANC 9F   404    
        LOUATRON FRANC 9F        
1874     3 BERCEA MATE 9F   404    
1905     1 MARICA M IST 9F   404    
1945     2 IONITA CHIMIE 9F   404    
1947     1 VLADU SPORT 9F   404    
1988     1 POPESCU L GEO 9F   404    
2033     2 RADULESCU ENGL 9F   404    
2087     2 PIRVU BAZE CONTA 9F   404    
2088     1 STANESCU CALIT TURISM 9F   404    
2089     1 CERNEA C STRUCT. TURIST. 9F   404    
2090     2 RADUCANU PROC. ALIM. 9F   404    
2091 1, 2   3 CERNEA Practica 9F   404   3
        STANESCU Practica 9F        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018