Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

9G   9G
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
FIZICA
ENEA
GEO
ANDRONACHE
SPORT
ARSENI
ROM
SIMION
6 1:00
1:50
*MUZ/DESEN.
ALEXANDRU I
*TIC
TOMA
MATE
MARIN
ENGL
ILIE G
CHIMIE
IONITA
7 2:00
2:50
*INFO
TOMA
CHIMIE
IONITA
FIZICA
ENEA
FIZICA
ENEA
8 3:00
3:50
MATE
MARIN
MATE
MARIN
ROM
SIMION
IST
MARICA M
ENGL
ILIE G
9 4:00
4:50
ROM
SIMION
CDS IST
MARICA M
BIO
UTA
10 5:00
5:50
LOGICA
BEZDADEA
FRANC
STRATILA
FRANC
STRATILA
RELIGIE
STAN ST
11 6:00
6:50
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) ENEA, FIZICA, 9G   1-15,18-21,23-32,34-41           10) ARSENI, SPORT, 9G   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) ALEXANDRU I, MUZ/DESEN, 9G   1-15,18-21,23-32,34-41           11) MARIN, MATE, 9G   1-15,18-21,23-32,34-41          
  RADU C, MUZ/DESEN 9G               12) IONITA, CHIMIE, 105A 9G   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) TOMA, INFO, 208 9G   1-15,18-21,23-32,34-41           13) ILIE G, ENGL, 9G   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) MARIN, MATE, 105A 9G   1-15,18-21,23-32,34-41           14) ENEA, FIZICA, 105A 9G   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) SIMION, ROM, 105A 9G   1-15,18-21,23-32,34-41           15) MARICA M, IST, 105A 9G   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) BEZDADEA, LOGICA, 105A 9G   1-15,18-21,23-32,34-41           16) MARICA M, CDS IST, 105A 9G   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) ANDRONACHE, GEO, 105A 9G   1-15,18-21,23-32,34-41           17) STAN ST, RELIGIE, 105A 9G   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) TOMA, TIC, 208 9G   1-15,18-21,23-32,34-41           18) SIMION, ROM, 9G   1-15,18-21,23-32,34-41          
9) STRATILA, FRANC, 105A 9G   1-15,18-21,23-32,34-41           19) ILIE G, ENGL, 105A 9G   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    20) UTA, BIO, 105A 9G   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CDS IST   ALEXANDRU I ALEXANDRU IOANA
CHIMIE CHIMIE ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
ENGL ENGLEZA ARSENI ARSENI FLORIN
FIZICA FIZICA BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
FRANC FRANCEZA ENEA ENEA MIHAELA
GEO GEOGRAFIE ILIE G ILIE GABRIELA
INFO INFORMATICA IONITA IONITA PAULA
IST ISTORIE MARICA M MARICA MARCELA
LOGICA LOGICA MARIN MARIN CORINA
MATE MATEMATICA RADU C RADU CATALIN
MUZ/DESEN   SIMION SIMION ELENA
RELIGIE RELIGIE STAN ST STAN STEFAN
ROM ROMANA STRATILA STRATILA ANDREEA
SPORT SPORT TOMA TOMA SIMONA
    UTA UTA ADRIANA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1595     1 TOMA INFO 9G   105A    
1596     2 TOMA TIC 9G   105A    
1637     4 SIMION ROM 9G   105A    
1650     3 ENEA FIZICA 9G   105A    
1701 1, 2   1 ALEXANDRU I MUZ/DESEN 9G   105A    
        RADU C MUZ/DESEN 9G        
1717     2 UTA BIO 9G   105A    
1756     1 STAN ST RELIGIE 9G   105A    
1768     1 BEZDADEA LOGICA 9G   105A    
1827     2 STRATILA FRANC 9G   105A    
1857     4 MARIN MATE 9G   105A    
1906     1 MARICA M IST 9G   105A    
1907     1 MARICA M CDS IST 9G   105A    
1939     2 IONITA CHIMIE 9G   105A    
1955     1 ARSENI SPORT 9G   105A    
1989     1 ANDRONACHE GEO 9G   105A    
2017     2 ILIE G ENGL 9G   105A    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018