Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

9E   9E
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
*Practica.
CERNEA
BAZE CONTA
PIRVU
6 1:00
1:50
*Practica.
CERNEA
FIZICA
NECULA
CALIT TURISM
STANESCU
SPORT
VLADU
BAZE CONTA
PIRVU
7 2:00
2:50
ROM
MITRAN
ENGL.
VASILE
*TIC
STAN
RELIGIE
STAN ST
8 3:00
3:50
ENGL.
VASILE
ENGL.
VASILE
FRANC
RACOF
CHIMIE
POPESCU CAS
FRANC
RACOF
9 4:00
4:50
STRUCT. TURIST.
URSU
ROM
MITRAN
CHIMIE
POPESCU CAS
GEO
POPESCU L
MATE
CHIRITA
10 5:00
5:50
ENGL.
VASILE
PROC. ALIM.
RADUCANU
BIO
UTA
ROM
MITRAN
11 6:00
6:50
IST
MARICA M
FIZICA
NECULA
LOGICA
BEZDADEA
MATE
CHIRITA
PROC. ALIM.
RADUCANU
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) CERNEA, Practica, 9E   1-15,18-21,23-32,34-41           9) STANESCU, CALIT TURISM, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
  URSU, Practica 9E               10) RACOF, FRANC, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) CERNEA, Practica, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41           11) POPESCU CAS, CHIMIE, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
  URSU, Practica 9E               12) UTA, BIO, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) VASILE, ENGL, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41           13) BEZDADEA, LOGICA, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
  CARLAN, ENGL, 21 9E               14) VLADU, SPORT, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) URSU, STRUCT. TURIST., 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41           15) STAN, TIC, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) MARICA M, IST, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41           16) POPESCU L, GEO, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) NECULA, FIZICA, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41           17) CHIRITA, MATE, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) MITRAN, ROM, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41           18) PIRVU, BAZE CONTA, 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) RADUCANU, PROC. ALIM., 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41           19) PIRVU, BAZE CONTA, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    20) STAN ST, RELIGIE, 21 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BAZE CONTA   BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
BIO BIOLOGIE CARLAN CARLAN LAURA
CALIT TURISM   CERNEA CERNEA EMILIAN
CHIMIE CHIMIE CHIRITA CHIRITA DANIELA
ENGL ENGLEZA MARICA M MARICA MARCELA
FIZICA FIZICA MITRAN MITRAN MIMI
FRANC FRANCEZA NECULA NECULA MIHAELA
GEO GEOGRAFIE PIRVU PIRVU ARITINA
IST ISTORIE POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
LOGICA LOGICA POPESCU L POPESCU LUCIANA
MATE MATEMATICA RACOF RACOF MIHAELA
PROC. ALIM.   RADUCANU RADUCANU EUSEBIU
Practica   STAN STAN CLAUDIA
RELIGIE RELIGIE STAN ST STAN STEFAN
ROM ROMANA STANESCU STANESCU ALEXANDRA
SPORT SPORT URSU URSU MIOARA
STRUCT. TURIST.   UTA UTA ADRIANA
TIC TIC VASILE VASILE ANA-MARIA
    VLADU VLADU CLAUDIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1609     1 STAN TIC 9E   21    
1647     3 MITRAN ROM 9E   21    
1659     2 NECULA FIZICA 9E   21    
1715     1 UTA BIO 9E   21    
1757     1 STAN ST RELIGIE 9E   21    
1766     1 BEZDADEA LOGICA 9E   21    
1800 1, 2   4 VASILE ENGL 9E   21    
        CARLAN ENGL 9E   21    
1828     2 RACOF FRANC 9E   21    
1868     3 CHIRITA MATE 9E   21    
1904     1 MARICA M IST 9E   21    
1930     2 POPESCU CAS CHIMIE 9E   21    
1946     1 VLADU SPORT 9E   21    
1987     1 POPESCU L GEO 9E   21    
2061     2 PIRVU BAZE CONTA 9E   21    
2083     1 STANESCU CALIT TURISM 9E   21    
2084     1 URSU STRUCT. TURIST. 9E   21    
2085     2 RADUCANU PROC. ALIM. 9E   21    
2086 1, 2   3 CERNEA Practica 9E   21   3
        URSU Practica 9E        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018