Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2018/2019 Untis 2016
Bucuresti6.10.2018 21:24

9E   9E
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
*CONTA /PRACTICA.
PIRVU
CALIT TURISM
STANESCU
SPORT
STOICA C
TIC
EMCIUC
Conta
PIRVU
6 13:00
13:50
FRANC
PERIETEANU
MATE
IONESCU S
FRANC
PERIETEANU
MATE
IONESCU S
7 14:00
14:50
*STRUCT. TURIST..
STANESCU
FIZICA
ION
ENGL
CARLAN
PROC. ALIM.
RADUCANU
8 15:00
15:50
GEO
CRUCERU
BIO
PASCALE
9 16:00
16:50
*PROC. ALIM./ PR.
RADUCANU
ROM
BONDOC
RELIGIE
RADU C
LOGICA
BEZDADEA
ENGL
CARLAN
10 17:00
17:50
CHIMIE
IONITA
ROM
BONDOC
11 18:00
18:50
CHIMIE
IONITA
IST
MARICA A
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) PIRVU, CONTA /PRACTICA 9E   1-15,18-21,23-32,34-41           2) STANESCU, STRUCT. TURIST./PRACTICA 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
  CERNEA, PRACTICA /CONTA 9E                 CERNEA, PRACTICA/STRUC. 9E              
                    3) RADUCANU, PROC. ALIM./ PRACTICA 9E   1-15,18-21,23-32,34-41          
                      CERNEA, PRACTICA/PROC.ALIM 9E              
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE SPORT SPORT
CALIT TURISM   STRUCT. TURIST./PRACTICA  
CHIMIE CHIMIE TIC TIC
CONTA /PRACTICA   BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
Conta   BONDOC BONDOC MADALINA
ENGL ENGLEZA CARLAN CARLAN LAURA
FIZICA FIZICA CERNEA CERNEA CARMEN
FRANC FRANCEZA CRUCERU CRUCERU CRISTINA
GEO GEOGRAFIE EMCIUC EMCIUC NATALIA
IST ISTORIE ION ION PAUL
LOGICA LOGICA IONESCU S IONESCU SIMONA
MATE MATEMATICA IONITA IONITA PAULA
PRACTICA /CONTA   MARICA A MARICA ADRIAN
PRACTICA/PROC.ALIM   PASCALE PASCALE GABRIELA
PRACTICA/STRUC.   PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
PROC. ALIM.   PIRVU PIRVU ARITINA
PROC. ALIM./ PRACTICA   RADU C RADU CATALIN
RELIGIE RELIGIE RADUCANU RADUCANU EUSEBIU
ROM ROMANA STANESCU STANESCU ALEXANDRA
    STOICA C STOICA CLAUDIU
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
2509     4 CARLAN ENGL 9E        
2539     1 BEZDADEA LOGICA 9E        
2570     1 PASCALE BIO 9E        
2573     1 MARICA A IST 9E        
2617     3 BONDOC ROM 9E        
2682     3 IONESCU S MATE 9E        
2701     1 STOICA C SPORT 9E        
2756     1 CRUCERU GEO 9E        
2771     2 IONITA CHIMIE 9E        
2817     2 ION FIZICA 9E        
2848     1 EMCIUC TIC 9E        
2892     1 RADU C RELIGIE 9E        
2910     2 PERIETEANU FRANC 9E        
2916     1 RADUCANU PROC. ALIM. 9E        
2928     1 PIRVU Conta 9E        
2944     1 STANESCU CALIT TURISM 9E        
3283 1, 2   2 RADUCANU PROC. ALIM./ PRACTICA 9E        
        CERNEA PRACTICA/PROC.ALIM 9E        
3284 1, 2   2 PIRVU CONTA /PRACTICA 9E        
        CERNEA PRACTICA /CONTA 9E        
3285 1, 2   2 STANESCU STRUCT. TURIST./PRACTICA 9E        
        CERNEA PRACTICA/STRUC. 9E        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e ORAR 2018-2019-2