Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

9D   9D
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
*ROM
BADESCU D
5 12:00
12:50
SPORT
ARSENI
*TIC
EMCIUC
*ROM
BADESCU D
6 13:00
13:50
FRANC.
RACOF
*BAZE CONTA/ECON.
IONESCU C
ECO. INTR.
POPESCU COS
FRANC.
RACOF
ENGL
CARLAN
7 14:00
14:50
GEO
ANDRONACHE
CHIMIE
IONITA
CALIT. PROD
BABARADA
IST
MARICA M
8 15:00
15:50
FIZICA
TANASE
FIZICA
TANASE
CHIMIE
IONITA
9 16:00
16:50
RELIGIE
RADU C
ENGL
CARLAN
MATE
BERCEA
MATE
BERCEA
BAZE CONTA
IONESCU C
10 17:00
17:50
ECO. INTR.
POPESCU COS
LOGICA
BEZDADEA
BIO
UTA
11 18:00
18:50
FRANC.
RACOF
FRANC.
RACOF
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) RACOF, FRANC, 9D   1-15,18-21,23-32,34-41           8) CARLAN, ENGL, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41          
  BUSTIUC, FRANC 9D               9) BEZDADEA, LOGICA, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) ANDRONACHE, GEO, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41           10) RACOF, FRANC, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) TANASE, FIZICA, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41             BUSTIUC, FRANC 9D              
4) RADU C, RELIGIE, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41           11) EMCIUC, TIC, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) POPESCU COS, ECO. INTR., 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41           12) IONITA, CHIMIE, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) ARSENI, SPORT, 9D   1-15,18-21,23-32,34-41           13) BERCEA, MATE, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) IONESCU C, BAZE CONTA/ECON INTR/CALIT PROD, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41           14) BADESCU D, ROM, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41          
  POPESCU COS, BAZE CONTA/ECON INTR/CALIT PROD 9D               15) BABARADA, CALIT. PROD, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41          
  BABARADA, BAZE CONTA/ECON INTR/CALIT PROD 9D               16) UTA, BIO, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    17) MARICA M, IST, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    18) IONESCU C, BAZE CONTA, 106 9D   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BAZE CONTA   TIC TIC
BAZE CONTA/ECON INTR/CALIT PROD   ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
BIO BIOLOGIE ARSENI ARSENI FLORIN
CALIT. PROD   BABARADA BABARADA DAN
CHIMIE CHIMIE BADESCU D BADESCU DANIELA
ECO. INTR.   BERCEA BERCEAROXANA
ENGL ENGLEZA BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
FIZICA FIZICA BUSTIUC BUSTIUC ANTOANETA
FRANC FRANCEZA CARLAN CARLAN LAURA
GEO GEOGRAFIE EMCIUC EMCIUC NATALIA
IST ISTORIE IONESCU C IONESCU CATALIN
LOGICA LOGICA IONITA IONITA PAULA
MATE MATEMATICA MARICA M MARICA MARCELA
RELIGIE RELIGIE POPESCU COS POPESCU COSTINELA
ROM ROMANA RACOF RACOF MIHAELA
SPORT SPORT RADU C RADU CATALIN
    TANASE TANASE MARIA
    UTA UTA ADRIANA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1610     3 BADESCU D ROM 9D   106    
1671     2 TANASE FIZICA 9D   106    
1696     1 EMCIUC TIC 9D   106    
1714     1 UTA BIO 9D   106    
1730     1 RADU C RELIGIE 9D   106    
1765     1 BEZDADEA LOGICA 9D   106    
1794 1, 2   4 RACOF FRANC 9D   106    
        BUSTIUC FRANC 9D        
1875     3 BERCEA MATE 9D   106    
1903     1 MARICA M IST 9D   106    
1944     2 IONITA CHIMIE 9D   106    
1956     1 ARSENI SPORT 9D   106    
1986     1 ANDRONACHE GEO 9D   106    
2022     2 CARLAN ENGL 9D   106    
2079     2 IONESCU C BAZE CONTA 9D   106    
2080     2 POPESCU COS ECO. INTR. 9D   106    
2081     2 BABARADA CALIT. PROD 9D   106    
2082 1, 3   3 IONESCU C BAZE CONTA/ECON INTR/CALIT PROD 9D   106   3
        POPESCU COS BAZE CONTA/ECON INTR/CALIT PROD 9D        
        BABARADA BAZE CONTA/ECON INTR/CALIT PROD 9D        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018