Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

9C   9C
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
SPORT
ENACHE
6 1:00
1:50
MATE
SANDU C
BIO
UTA
*TIC
EMCIUC
IST
MARICA M
RELIGIE
STAN ST
7 2:00
2:50
MATE
SANDU C
CALIT. PROD
POPESCU A
CALIT. PROD-LAB
POPESCU A
ROM
MITRAN
8 3:00
3:50
*ECO. INTR. -LAB
POPESCU COS
ROM
MITRAN
FRANC
STRATILA
CALIT. PROD
POPESCU A
9 4:00
4:50
ENGL
CARLAN
ENGL
CARLAN
LOGICA
BEZDADEA
BAZE CONTA
IONESCU C
CHIMIE
IONITA
10 5:00
5:50
FIZICA
TANASE
ECO. INTR.
POPESCU COS
FIZICA
TANASE
GEO
POPESCU L
11 6:00
6:50
FRANC
STRATILA
BAZE CONTA -LAB
IONESCU C
BAZE CONTA
IONESCU C
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) SANDU C, MATE, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41           10) STRATILA, FRANC, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) POPESCU COS, ECO. INTR. -LAB, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41           11) BEZDADEA, LOGICA, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) CARLAN, ENGL, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41           12) ENACHE, SPORT, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) TANASE, FIZICA, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41           13) MARICA M, IST, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) UTA, BIO, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41           14) POPESCU A, CALIT. PROD-LAB, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) MITRAN, ROM, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41           15) IONESCU C, BAZE CONTA, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) POPESCU COS, ECO. INTR., 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41           16) POPESCU L, GEO, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) EMCIUC, TIC, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41           17) IONESCU C, BAZE CONTA -LAB, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41          
9) POPESCU A, CALIT. PROD, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41           18) STAN ST, RELIGIE, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    19) IONITA, CHIMIE, 403 9C   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BAZE CONTA   SPORT SPORT
BAZE CONTA -LAB   TIC TIC
BIO BIOLOGIE BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
CALIT. PROD   CARLAN CARLAN LAURA
CALIT. PROD-LAB   EMCIUC EMCIUC NATALIA
CHIMIE CHIMIE ENACHE ENACHE ADRIAN
ECO. INTR.   IONESCU C IONESCU CATALIN
ECO. INTR. -LAB   IONITA IONITA PAULA
ENGL ENGLEZA MARICA M MARICA MARCELA
FIZICA FIZICA MITRAN MITRAN MIMI
FRANC FRANCEZA POPESCU A POPESCU ADRIAN
GEO GEOGRAFIE POPESCU COS POPESCU COSTINELA
IST ISTORIE POPESCU L POPESCU LUCIANA
LOGICA LOGICA SANDU C SANDU CARMEN
MATE MATEMATICA STAN ST STAN STEFAN
RELIGIE RELIGIE STRATILA STRATILA ANDREEA
ROM ROMANA TANASE TANASE MARIA
    UTA UTA ADRIANA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1645     3 MITRAN ROM 9C   403    
1670     2 TANASE FIZICA 9C   403    
1695     1 EMCIUC TIC 9C   403    
1713     1 UTA BIO 9C   403    
1753     1 STAN ST RELIGIE 9C   403    
1764     1 BEZDADEA LOGICA 9C   403    
1792     2 STRATILA FRANC 9C   403    
1852     3 SANDU C MATE 9C   403    
1902     1 MARICA M IST 9C   403    
1943     2 IONITA CHIMIE 9C   403    
1972     1 ENACHE SPORT 9C   403    
1985     1 POPESCU L GEO 9C   403    
2023     2 CARLAN ENGL 9C   403    
2073     2 IONESCU C BAZE CONTA 9C   403    
2074     2 POPESCU COS ECO. INTR. 9C   403    
2075     2 POPESCU A CALIT. PROD 9C   403    
2076     1 IONESCU C BAZE CONTA -LAB 9C   403    
2077     1 POPESCU COS ECO. INTR. -LAB 9C   403    
2078     1 POPESCU A CALIT. PROD-LAB 9C   403    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018