Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

9B   9B
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
TH GEN
DAMASCAN
SPORT
ENACHE
6 1:00
1:50
ROM
MITRAN
ENGL.
VASILE
FRANC
STRATILA
MATE
SANDU C
ROM
MITRAN
7 2:00
2:50
ENGL.
VASILE
FIZICA
NECULA
*TIC
EMCIUC
*ETH SI MAS - LA.
MINDRILA
8 3:00
3:50
MATE
SANDU C
MATE
SANDU C
GEO
POPESCU L
*PR/ETH SI MAS-L.
BUTUSINA
9 4:00
4:50
ENGL.
VASILE
TH GEN
DAMASCAN
BIO
UTA
TH GEN
DAMASCAN
*Practica.
BUTUSINA
10 5:00
5:50
ETH SI MAS
MINDRILA
LOGICA
BEZDADEA
ROM
MITRAN
ETH SI MAS
MINDRILA
RELIGIE
STAN ST
11 6:00
6:50
IST
MARICA A
FRANC
STRATILA
CHIMIE
IONITA
CHIMIE
IONITA
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) DAMASCAN, TH GEN, 9B   1-15,18-21,23-32,34-41           11) NECULA, FIZICA, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) MITRAN, ROM, 9B   1-15,18-21,23-32,34-41           12) UTA, BIO, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) VASILE, ENGL, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41           13) MITRAN, ROM, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41          
  ILIE G, ENGL 9B               14) IONITA, CHIMIE, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) SANDU C, MATE, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41           15) EMCIUC, TIC, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) MINDRILA, ETH SI MAS, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41           16) POPESCU L, GEO, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) MARICA A, IST, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41           17) MINDRILA, ETH SI MAS - LAB/PR, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) ENACHE, SPORT, 9B   1-15,18-21,23-32,34-41             BADESCU_V, PR/ETH SI MAS-LAB 9B              
8) DAMASCAN, TH GEN, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41           18) BUTUSINA, PR/ETH SI MAS-LAB, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41          
9) BEZDADEA, LOGICA, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41             MINDRILA, ETH SI MAS - LAB/PR 9B              
10) STRATILA, FRANC, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41           19) BUTUSINA, Practica, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41          
                      BADESCU_V, Practica 9B              
                    20) STAN ST, RELIGIE, 12 9B   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CHIMIE CHIMIE BADESCU_V BADESCU VERONICA
ENGL ENGLEZA BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
ETH SI MAS   BUTUSINA BUTUSINA GABRIELA
ETH SI MAS - LAB/PR   DAMASCAN DAMASCAN STELIANA
FIZICA FIZICA EMCIUC EMCIUC NATALIA
FRANC FRANCEZA ENACHE ENACHE ADRIAN
GEO GEOGRAFIE ILIE G ILIE GABRIELA
IST ISTORIE IONITA IONITA PAULA
LOGICA LOGICA MARICA A MARICA ADRIAN
MATE MATEMATICA MINDRILA MINDRILA FLORINA
PR/ETH SI MAS-LAB   MITRAN MITRAN MIMI
Practica   NECULA NECULA MIHAELA
RELIGIE RELIGIE POPESCU L POPESCU LUCIANA
ROM ROMANA SANDU C SANDU CARMEN
SPORT SPORT STAN ST STAN STEFAN
TH GEN   STRATILA STRATILA ANDREEA
    UTA UTA ADRIANA
    VASILE VASILE ANA-MARIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1646     3 MITRAN ROM 9B   12    
1658     2 NECULA FIZICA 9B   12    
1685     1 EMCIUC TIC 9B   12    
1712     1 UTA BIO 9B   12    
1755     1 STAN ST RELIGIE 9B   12    
1763     1 BEZDADEA LOGICA 9B   12    
1798 1, 2   4 VASILE ENGL 9B   12    
        ILIE G ENGL 9B        
1826     2 STRATILA FRANC 9B   12    
1853     3 SANDU C MATE 9B   12    
1884     1 MARICA A IST 9B   12    
1942     2 IONITA CHIMIE 9B   12    
1971     1 ENACHE SPORT 9B   12    
1984     1 POPESCU L GEO 9B   12    
2068     3 DAMASCAN TH GEN 9B   12    
2069     3 MINDRILA ETH SI MAS 9B   12    
2070 1, 2   1 MINDRILA ETH SI MAS - LAB/PR 9B   12    
        BADESCU_V PR/ETH SI MAS-LAB 9B        
2071 1, 2   1 BUTUSINA Practica 9B   12    
        BADESCU_V Practica 9B        
2072 1, 2   1 BUTUSINA PR/ETH SI MAS-LAB 9B   12    
        MINDRILA ETH SI MAS - LAB/PR 9B        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018