Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

9A   9A
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
6 13:00
13:50
FIZICA
ENEA
SPORT
ENACHE
MATE
IONESCU S
ROM
SIMION
ROM
SIMION
7 14:00
14:50
MATE
IONESCU S
*TIC
EMCIUC
GEO
POPESCU L
ENGL
CARLAN
8 15:00
15:50
ETH SI MAS - LA
RADU V
BIO
UTA
ROM
SIMION
9 16:00
16:50
ETH SI MAS
RADU V
FRANC
STRATILA
FRANC
STRATILA
TH GEN
SANDU V
CHIMIE
IONITA
10 17:00
17:50
IST
MARICA A
ETH SI MAS
RADU V
TH GEN
SANDU V
*Practica
BUTUSINA
11 18:00
18:50
LOGICA
BEZDADEA
CHIMIE
IONITA
RELIGIE
STAN ST
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) ENEA, FIZICA, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41           10) EMCIUC, TIC, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) RADU V, ETH SI MAS - LAB, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41           11) UTA, BIO, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) RADU V, ETH SI MAS, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41           12) SANDU V, TH GEN, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) MARICA A, IST, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41           13) IONITA, CHIMIE, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) BEZDADEA, LOGICA, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41           14) SIMION, ROM, 9A   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) ENACHE, SPORT, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41           15) POPESCU L, GEO, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) IONESCU S, MATE, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41           16) SIMION, ROM, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) STRATILA, FRANC, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41           17) STAN ST, RELIGIE, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41          
9) IONESCU S, MATE, 9A   1-15,18-21,23-32,34-41           18) CARLAN, ENGL, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    19) BUTUSINA, Practica, 401 9A   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CHIMIE CHIMIE BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
ENGL ENGLEZA BUTUSINA BUTUSINA GABRIELA
ETH SI MAS   CARLAN CARLAN LAURA
ETH SI MAS - LAB   EMCIUC EMCIUC NATALIA
FIZICA FIZICA ENACHE ENACHE ADRIAN
FRANC FRANCEZA ENEA ENEA MIHAELA
GEO GEOGRAFIE IONESCU S IONESCU SIMONA
IST ISTORIE IONITA IONITA PAULA
LOGICA LOGICA MARICA A MARICA ADRIAN
MATE MATEMATICA POPESCU L POPESCU LUCIANA
Practica   RADU V RADU VIOLETA
RELIGIE RELIGIE SANDU V SANDU VERONICA
ROM ROMANA SIMION SIMION ELENA
SPORT SPORT STAN ST STAN STEFAN
TH GEN   STRATILA STRATILA ANDREEA
    UTA UTA ADRIANA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1638     3 SIMION ROM 9A   401    
1649     2 ENEA FIZICA 9A   401    
1694     1 EMCIUC TIC 9A   401    
1711     1 UTA BIO 9A   401    
1752     1 STAN ST RELIGIE 9A   401    
1762     1 BEZDADEA LOGICA 9A   401    
1825     2 STRATILA FRANC 9A   401    
1882     3 IONESCU S MATE 9A   401    
1883     1 MARICA A IST 9A   401    
1941     2 IONITA CHIMIE 9A   401    
1970     1 ENACHE SPORT 9A   401    
1983     1 POPESCU L GEO 9A   401    
2024     2 CARLAN ENGL 9A   401    
2064     3 SANDU V TH GEN 9A   401    
2065     3 RADU V ETH SI MAS 9A   401    
2066     1 RADU V ETH SI MAS - LAB 9A   401    
2067     2 BUTUSINA Practica 9A   401    
Untis 2016         Ramificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018