Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

12Bs   12Bs
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
6 13:00
13:50
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
TIC
BARBIERU
Practica
MIHAI
Circ el lab
POENARU
Sis. aut
DIACONU
ROM
MITRAN
10 17:00
17:50
CAD
IOANAS
FIZICA
TANASE
Circ el
POENARU
ENGL
RADULESCU
11 18:00
18:50
GERM
STOICA
TMD - Lab
SANDU V
CHIMIE
POPESCU CAS
Sis.act/Sis.aut.
RADU V
ROM
MITRAN
12 19:00
19:50
MATE
MARIN
Comp el - Lab
DAMASCAN
Comp el
DAMASCAN
TMD
SANDU V
ENGL
RADULESCU
13 20:00
20:50
Comp el
DAMASCAN
Comp el - Lab
DAMASCAN
Practica
MIHAI
TIC
BARBIERU
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) BARBIERU, TIC, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41           9) POENARU, Circ el lab, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) IOANAS, CAD, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41           10) TANASE, FIZICA, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) STOICA, GERM, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41           11) POPESCU CAS, CHIMIE, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) MARIN, MATE, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41           12) DIACONU, Sis. aut, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) MIHAI, Practica, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41           13) POENARU, Circ el, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) SANDU V, TMD - Lab, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41           14) RADU V, Sis.act/Sis.aut.-lab, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) DAMASCAN, Comp el - Lab, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41             DIACONU, Sis.aut./Sis.act.-lab 12Bs              
8) DAMASCAN, Comp el, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41           15) SANDU V, TMD, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    16) MITRAN, ROM, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    17) RADULESCU, ENGL, 103 12Bs   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
CAD   TIC TIC
CHIMIE CHIMIE TMD  
Circ el   TMD - Lab  
Circ el lab   BARBIERU BARBIERU DAN
Comp el   DAMASCAN DAMASCAN STELIANA
Comp el - Lab   DIACONU DIACONU CARMEN
ENGL ENGLEZA IOANAS IOANAS OVIDIU
FIZICA FIZICA MARIN MARIN CORINA
GERM GERMANA MIHAI MIHAI MONICA
MATE MATEMATICA MITRAN MITRAN MIMI
Practica   POENARU POENARU CRISTYNA
ROM ROMANA POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
Sis. aut   RADU V RADU VIOLETA
Sis.act/Sis.aut.-lab   RADULESCU RADULESCU ADRIANA
Sis.aut./Sis.act.-lab   SANDU V SANDU VERONICA
    STOICA STOICA IULIA
    TANASE TANASE MARIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1644     2 MITRAN ROM 12Bs   103    
1678     1 TANASE FIZICA 12Bs   103    
1814     1 STOICA GERM 12Bs   103    
1859     2 MARIN MATE 12Bs   103    
1926     1 POPESCU CAS CHIMIE 12Bs   103    
2030     2 RADULESCU ENGL 12Bs   103    
2158     2 BARBIERU TIC 12Bs   103    
2165     1 SANDU V TMD 12Bs   103    
2166     1 DIACONU Sis. aut 12Bs   103    
2167 1, 2   1 RADU V Sis.act/Sis.aut.-lab 12Bs   103    
        DIACONU Sis.aut./Sis.act.-lab 12Bs        
2168     1 POENARU Circ el 12Bs   103    
2169     2 DAMASCAN Comp el 12Bs   103    
2170     3 MIHAI Practica 12Bs   103   3
2171     1 SANDU V TMD - Lab 12Bs   103    
2172     1 IOANAS CAD 12Bs   103    
2173     1 POENARU Circ el lab 12Bs   103    
2174     2 DAMASCAN Comp el - Lab 12Bs   103    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018