Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

13As   13As
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
6 13:00
13:50
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
Ret calc lab
IOANAS
ENGL
IONAS
FIZICA
TANASE
Th com
DRAGHICI M
GEO
POPESCU L
10 17:00
17:50
El. pr. lab
DAMASCAN
STF lab
POENARU
Th com
DRAGHICI M
Ret com LAB
VOICU
Ret com
VOICU
11 18:00
18:50
As cal lab
OLTEAN
El. pr.
DAMASCAN
ECO APL
ROMULUS
MATE
CHIRITA
12 19:00
19:50
Planif
MINDRILA
FRANC
BUSTIUC
FIZICA
TANASE
ROM
BONDOC
13 20:00
20:50
Planif lab
MINDRILA
Th com - Lab
DRAGHICI M
CHIMIE
POPESCU CAS
Th com - Lab
DRAGHICI M
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) IOANAS, Ret calc lab, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41           10) DRAGHICI M, Th com - Lab, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) DAMASCAN, El. pr. lab, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41           11) TANASE, FIZICA, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) OLTEAN, As cal lab, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41           12) DRAGHICI M, Th com, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) MINDRILA, Planif, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41           13) ROMULUS, ECO APL, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) MINDRILA, Planif lab, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41           14) POPESCU CAS, CHIMIE, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) IONAS, ENGL, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41           15) VOICU, Ret com LAB, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) POENARU, STF lab, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41           16) CHIRITA, MATE, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) DAMASCAN, El. pr., 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41           17) POPESCU L, GEO, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41          
9) BUSTIUC, FRANC, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41           18) VOICU, Ret com, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    19) BONDOC, ROM, 213 13As   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
As cal lab   STF lab  
CHIMIE CHIMIE Th com  
ECO APL ECONOME APLICATA Th com - Lab  
ENGL ENGLEZA BONDOC BONDOC MADALINA
El. pr.   BUSTIUC BUSTIUC ANTOANETA
El. pr. lab   CHIRITA CHIRITA DANIELA
FIZICA FIZICA DAMASCAN DAMASCAN STELIANA
FRANC FRANCEZA DRAGHICI M DRAGHICI MAIA
GEO GEOGRAFIE IOANAS IOANAS OVIDIU
MATE MATEMATICA IONAS IONAS RODICA
Planif   MINDRILA MINDRILA FLORINA
Planif lab   OLTEAN OLTEAN NINA
ROM ROMANA POENARU POENARU CRISTYNA
Ret calc lab   POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
Ret com   POPESCU L POPESCU LUCIANA
Ret com LAB   ROMULUS ROMULUS ECATERINA
    TANASE TANASE MARIA
    VOICU VOICU MARIN
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1624     2 BONDOC ROM 13As   213    
1679     2 TANASE FIZICA 13As   213    
1784     1 ROMULUS ECO APL 13As   213    
1845     1 BUSTIUC FRANC 13As   213    
1864     2 CHIRITA MATE 13As   213    
1925     1 POPESCU CAS CHIMIE 13As   213    
1992     1 POPESCU L GEO 13As   213    
2042     1 IONAS ENGL 13As   213    
2196     1 OLTEAN As cal lab 13As   213    
2197     1 MINDRILA Planif 13As   213    
2198     1 MINDRILA Planif lab 13As   213    
2199     1 DAMASCAN El. pr. lab 13As   213    
2200     1 DAMASCAN El. pr. 13As   213    
2201     1 POENARU STF lab 13As   213    
2202     2 VOICU Ret com 13As   213    
2203     1 VOICU Ret com LAB 13As   213    
2204     1 IOANAS Ret calc lab 13As   213    
2205     2 DRAGHICI M Th com 13As   213    
2206     2 DRAGHICI M Th com - Lab 13As   213    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018