Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

12As   12As
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
6 1:00
1:50
7 2:00
2:50
8 3:00
3:50
9 4:00
4:50
FIZICA
TANASE
Sis.act
RADU V
TMD - Lab
SANDU V
Circ el
POENARU
CAD - Lab
IOANAS
10 5:00
5:50
FRANC
LOUATRON
CHIMIE
IONITA
GERM
STOICA
TMD
SANDU V
TIC
BARBIERU
11 6:00
6:50
Practica
SANDUC
Comp el
COMAN
FRANC
LOUATRON
ROM
MITRAN
12 7:00
7:50
Comp el - Lab
COMAN
MATE
CHIRITA
13 8:00
8:50
Tr. misc./As. m
BARBIERU
Sis. aut
DIACONU
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) TANASE, FIZICA, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           9) STOICA, GERM, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) LOUATRON, FRANC, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           10) COMAN, Comp el - Lab, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) SANDUC, Practica, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           11) POENARU, Circ el, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) RADU V, Sis.act, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           12) SANDU V, TMD, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) IONITA, CHIMIE, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           13) MITRAN, ROM, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) COMAN, Comp el, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           14) DIACONU, Sis. aut, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) BARBIERU, Tr. misc./As. mec. -Lab, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           15) IOANAS, CAD - Lab, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) SANDU V, TMD - Lab, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           16) BARBIERU, TIC, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    17) CHIRITA, MATE, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
CAD - Lab   TMD - Lab  
CHIMIE CHIMIE Tr. misc./As. mec. -Lab  
Circ el   BARBIERU BARBIERU DAN
Comp el   CHIRITA CHIRITA DANIELA
Comp el - Lab   COMAN COMAN ALINA
FIZICA FIZICA DIACONU DIACONU CARMEN
FRANC FRANCEZA IOANAS IOANAS OVIDIU
GERM GERMANA IONITA IONITA PAULA
MATE MATEMATICA LOUATRON LOUATRON CORNELIA
Practica   MITRAN MITRAN MIMI
ROM ROMANA POENARU POENARU CRISTYNA
Sis. aut   RADU V RADU VIOLETA
Sis.act   SANDU V SANDU VERONICA
TIC TIC SANDUC SANDUC TATIANA
TMD   STOICA STOICA IULIA
    TANASE TANASE MARIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1643     2 MITRAN ROM 12As   212    
1677     1 TANASE FIZICA 12As   212    
1813     1 STOICA GERM 12As   212    
1834     2 LOUATRON FRANC 12As   212    
1863     2 CHIRITA MATE 12As   212    
1940     1 IONITA CHIMIE 12As   212    
2152     1 SANDU V TMD 12As   212    
2153     1 DIACONU Sis. aut 12As   212    
2154     1 RADU V Sis.act 12As   212    
2155     1 POENARU Circ el 12As   212    
2156     2 COMAN Comp el 12As   212    
2157     2 BARBIERU TIC 12As   212    
2160     3 SANDUC Practica 12As   212   3
2161     2 COMAN Comp el - Lab 12As   212    
2162     1 SANDU V TMD - Lab 12As   212    
2163     1 IOANAS CAD - Lab 12As   212    
2164     1 BARBIERU Tr. misc./As. mec. -Lab 12As   212    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018