Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

12As   12As
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
6 13:00
13:50
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
FIZICA
TANASE
CHIMIE
IONITA
TMD - Lab
SANDU V
Circ el
POENARU
CAD
IOANAS
10 17:00
17:50
FRANC
LOUATRON
TIC
BARBIERU
GERM
STOICA
Sis. aut
DIACONU
ROM
MITRAN
11 18:00
18:50
Practica
SANDUC
Comp el
COMAN
FRANC
LOUATRON
ROM
MITRAN
TIC
BARBIERU
12 19:00
19:50
Comp el - Lab
COMAN
Sis.act/Sis.aut.
RADU V
MATE
CHIRITA
13 20:00
20:50
Circ el lab
POENARU
TMD
SANDU V
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) TANASE, FIZICA, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           9) STOICA, GERM, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) LOUATRON, FRANC, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           10) COMAN, Comp el - Lab, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) SANDUC, Practica, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           11) POENARU, Circ el, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) IONITA, CHIMIE, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           12) DIACONU, Sis. aut, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) BARBIERU, TIC, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           13) MITRAN, ROM, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) COMAN, Comp el, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           14) RADU V, Sis.act/Sis.aut.-lab, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) POENARU, Circ el lab, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41             DIACONU, Sis.aut./Sis.act.-lab 12As              
8) SANDU V, TMD - Lab, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41           15) SANDU V, TMD, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    16) IOANAS, CAD, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    17) CHIRITA, MATE, 212 12As   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
CAD   TIC TIC
CHIMIE CHIMIE TMD  
Circ el   TMD - Lab  
Circ el lab   BARBIERU BARBIERU DAN
Comp el   CHIRITA CHIRITA DANIELA
Comp el - Lab   COMAN COMAN ALINA
FIZICA FIZICA DIACONU DIACONU CARMEN
FRANC FRANCEZA IOANAS IOANAS OVIDIU
GERM GERMANA IONITA IONITA PAULA
MATE MATEMATICA LOUATRON LOUATRON CORNELIA
Practica   MITRAN MITRAN MIMI
ROM ROMANA POENARU POENARU CRISTYNA
Sis. aut   RADU V RADU VIOLETA
Sis.act/Sis.aut.-lab   SANDU V SANDU VERONICA
Sis.aut./Sis.act.-lab   SANDUC SANDUC TATIANA
    STOICA STOICA IULIA
    TANASE TANASE MARIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1643     2 MITRAN ROM 12As   212    
1677     1 TANASE FIZICA 12As   212    
1813     1 STOICA GERM 12As   212    
1834     2 LOUATRON FRANC 12As   212    
1863     2 CHIRITA MATE 12As   212    
1940     1 IONITA CHIMIE 12As   212    
2152     1 SANDU V TMD 12As   212    
2153     1 DIACONU Sis. aut 12As   212    
2154 1, 2   1 RADU V Sis.act/Sis.aut.-lab 12As   212    
        DIACONU Sis.aut./Sis.act.-lab 12As        
2155     1 POENARU Circ el 12As   212    
2156     2 COMAN Comp el 12As   212    
2157     2 BARBIERU TIC 12As   212    
2160     3 SANDUC Practica 12As   212   3
2161     2 COMAN Comp el - Lab 12As   212    
2162     1 SANDU V TMD - Lab 12As   212    
2163     1 IOANAS CAD 12As   212    
2164     1 POENARU Circ el lab 12As   212    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018