Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

12S   12S
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
PSP
VLADU
ROM
MANTA
2 9:00
9:50
BIO
UTA
ROM
MANTA
ENGL
IONAS
MUZICA
RADU C
3 10:00
10:50
PST
VLADU
GEO
ANDRONACHE
MATE
IONESCU S
IST
MARICA A
FILOZOFIE
BEZDADEA
4 11:00
11:50
PSP
VLADU
ROM
MANTA
GERM
STOICA
ROM
MANTA
RELIGIE
STAN ST
5 12:00
12:50
IST
MARICA A
PST
VLADU
ENGL
IONAS
6 13:00
13:50
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) UTA, BIO, 103 12S   1-15,18-21,23-32,34-41           6) MARICA A, IST, 103 12S   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) VLADU, PST, 103 12S   1-15,18-21,23-32,34-41           7) IONESCU S, MATE, 103 12S   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) VLADU, PSP, 103 12S   1-15,18-21,23-32,34-41           8) STOICA, GERM, 103 12S   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) ANDRONACHE, GEO, 103 12S   1-15,18-21,23-32,34-41           9) IONAS, ENGL, 103 12S   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) MANTA, ROM, 103 12S   1-15,18-21,23-32,34-41           10) RADU C, MUZICA, 103 12S   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    11) BEZDADEA, FILOZOFIE, 103 12S   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    12) STAN ST, RELIGIE, 103 12S   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE ROM ROMANA
ENGL ENGLEZA ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
FILOZOFIE   BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
GEO GEOGRAFIE IONAS IONAS RODICA
GERM GERMANA IONESCU S IONESCU SIMONA
IST ISTORIE MANTA MANTA MARA
MATE MATEMATICA MARICA A MARICA ADRIAN
MUZICA   RADU C RADU CATALIN
PSP   STAN ST STAN STEFAN
PST   STOICA STOICA IULIA
RELIGIE RELIGIE UTA UTA ADRIANA
    VLADU VLADU CLAUDIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1617     4 MANTA ROM 12S   103    
1725     1 UTA BIO 12S   103    
1729     1 RADU C MUZICA 12S   103    
1761     1 STAN ST RELIGIE 12S   103    
1772     1 BEZDADEA FILOZOFIE 12S   103    
1812     2 STOICA GERM 12S   103    
1881     1 IONESCU S MATE 12S   103    
1900     2 MARICA A IST 12S   103    
1950     2 VLADU PST 12S   103 1-1  
1951     4 VLADU PSP 12S   103 1-1  
2015     1 ANDRONACHE GEO 12S   103    
2041     2 IONAS ENGL 12S   103    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018