Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

11F   11F
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
*PLANIF. OP/PR.
ROMULUS
SPORT
ARSENI
ROM
BONDOC
MATE
IONESCU S
MATE
IONESCU S
2 9:00
9:50
*PR/PLANIF. OP.
CERNEA
CALIT SERV
STANESCU
GERM
STOICA
ROM
BONDOC
CALIT SERV
STANESCU
3 10:00
10:50
*ORG PERS/MARK A.
CERNEA C
Org res
BABARADA
MARK AF
ROMULUS
ROM
BONDOC
4 11:00
11:50
*MARK AF/ORG PER.
ROMULUS
IST
MARICA A
MATE
IONESCU S
IST
MARICA A
Org pers
CERNEA C
5 12:00
12:50
*ORG RES/ACT SER.
BABARADA
*TIC
TOMA
ENGL
IONAS
RELIGIE
RADU C
ECO
ROMULUS
6 13:00
13:50
*ACT SERV/ORG PE.
RADUCANU
ECO
ROMULUS
GEO
ANDRONACHE
Planif op
ROMULUS
ENGL
IONAS
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) ROMULUS, PLANIF. OP/PR, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41           8) STANESCU, CALIT SERV, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
  CERNEA, PR/PLANIF. OP 11F               9) BABARADA, Org res, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) CERNEA, PR/PLANIF. OP, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41           10) MARICA A, IST, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
  ROMULUS, PLANIF. OP/PR 11F               11) TOMA, TIC, 405 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) CERNEA C, ORG PERS/MARK AF, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41           12) ROMULUS, ECO, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
  ROMULUS, MARK AF/ORG PERS 11F               13) BONDOC, ROM, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) ROMULUS, MARK AF/ORG PERS, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41           14) STOICA, GERM, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
  CERNEA C, ORG PERS/MARK AF 11F               15) IONESCU S, MATE, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) BABARADA, ORG RES/ACT SERV, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41           16) IONAS, ENGL, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
  RADUCANU, ACT SERV/ORG PERS 11F               17) ANDRONACHE, GEO, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) RADUCANU, ACT SERV/ORG PERS, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41           18) ROMULUS, MARK AF, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
  BABARADA, ORG RES/ACT SERV 11F               19) RADU C, RELIGIE, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) ARSENI, SPORT, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41           20) ROMULUS, Planif op, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    21) CERNEA C, Org pers, 214 11F   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
ACT SERV/ORG PERS   RELIGIE RELIGIE
CALIT SERV   ROM ROMANA
ECO ECONOMIE SPORT SPORT
ENGL ENGLEZA TIC TIC
GEO GEOGRAFIE ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
GERM GERMANA ARSENI ARSENI FLORIN
IST ISTORIE BABARADA BABARADA DAN
MARK AF   BONDOC BONDOC MADALINA
MARK AF/ORG PERS   CERNEA CERNEA EMILIAN
MATE MATEMATICA CERNEA C CERNEA CARMEN
ORG PERS/MARK AF   IONAS IONAS RODICA
ORG RES/ACT SERV   IONESCU S IONESCU SIMONA
Org pers   MARICA A MARICA ADRIAN
Org res   RADU C RADU CATALIN
PLANIF. OP/PR   RADUCANU RADUCANU EUSEBIU
PR/PLANIF. OP   ROMULUS ROMULUS ECATERINA
Planif op   STANESCU STANESCU ALEXANDRA
    STOICA STOICA IULIA
    TOMA TOMA SIMONA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1600     1 TOMA TIC 11F   214    
1619     3 BONDOC ROM 11F   214    
1742     1 RADU C RELIGIE 11F   214    
1778     2 ROMULUS ECO 11F   214    
1809     2 STOICA GERM 11F   214    
1880     3 IONESCU S MATE 11F   214    
1893     2 MARICA A IST 11F   214    
1964     1 ARSENI SPORT 11F   214    
2008     1 ANDRONACHE GEO 11F   214    
2040     2 IONAS ENGL 11F   214    
2313     1 ROMULUS MARK AF 11F   214    
2314     1 ROMULUS Planif op 11F   214    
2315     1 BABARADA Org res 11F   214    
2316     1 CERNEA C Org pers 11F   214    
2317     2 STANESCU CALIT SERV 11F   214    
2318 1, 2   1 ROMULUS MARK AF/ORG PERS 11F   214    
        CERNEA C ORG PERS/MARK AF 11F        
2319 1, 2   1 CERNEA C ORG PERS/MARK AF 11F   214    
        ROMULUS MARK AF/ORG PERS 11F        
2320 1, 2   1 BABARADA ORG RES/ACT SERV 11F   214    
        RADUCANU ACT SERV/ORG PERS 11F        
2321 1, 2   1 RADUCANU ACT SERV/ORG PERS 11F   214    
        BABARADA ORG RES/ACT SERV 11F        
2322 1, 2   1 ROMULUS PLANIF. OP/PR 11F   214    
        CERNEA PR/PLANIF. OP 11F        
2323 1, 2   1 CERNEA PR/PLANIF. OP 11F   214    
        ROMULUS PLANIF. OP/PR 11F        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018