Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

11E   11E
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
ENGL
IONAS
IST
MARICA M
ROM
CHITU
ECO
ROMULUS
PLANIF OP/EXPL .
POPESCU COS
2 9:00
9:50
FRANC
PERIETEANU
*TIC
EMCIUC
FRANC
PERIETEANU
3 10:00
10:50
GEO
ANDRONACHE
MARK AF
MATROSENCO
MATE
CHIRITA
ROM
CHITU
*ORG RES/MARK AF.
BABARADA
4 11:00
11:50
ROM
CHITU
Org res
BABARADA
ECO
ROMULUS
Planif op
POPESCU COS
5 12:00
12:50
SPORT
ARSENI
MATE
CHIRITA
RELIGIE
RADU C
IST
MARICA M
*MARK AF/ORG RES.
MATROSENCO
6 1:00
1:50
MATE
CHIRITA
Expl serv post
POPESCU A
*PLANIF OP/UTIL .
POPESCU COS
*UTIL SERV/EXPL .
BABARADA
7 2:00
2:50
8 3:00
3:50
9 4:00
4:50
10 5:00
5:50
11 6:00
6:50
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) IONAS, ENGL, 211 11E   1-15,18-21,23-32,34-41           15) PERIETEANU, FRANC, 211 11E   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) ANDRONACHE, GEO, 211 11E   1-15,18-21,23-32,34-41           16) POPESCU COS, Planif op, 11E   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) CHITU, ROM, 211 11E   1-15,18-21,23-32,34-41           17) BABARADA, UTIL SERV/EXPL SERV, 213 11E   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) ARSENI, SPORT, 211 11E   1-15,18-21,23-32,34-41             POPESCU A, EXPL SERV/UTIL SERV 11E              
5) CHIRITA, MATE, 211 11E   1-15,18-21,23-32,34-41           18) POPESCU COS, PLANIF OP/EXPL SERV/PR, 213 11E   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) MARICA M, IST, 211 11E   1-15,18-21,23-32,34-41             POPESCU A, EXPL SERV/PLANIF OP/PR 11E              
7) PERIETEANU, FRANC, 11E   1-15,18-21,23-32,34-41             CONSTANTIN, PR/PLANIF OP/EXPL SERV 11E              
8) MATROSENCO, MARK AF, 11E   1-15,18-21,23-32,34-41             DICU H, PR/PLANIF OP/EXPL SERV 11E              
9) BABARADA, Org res, 213 11E   1-15,18-21,23-32,34-41           19) BABARADA, ORG RES/MARK AF/PR, 213 11E   1-15,18-21,23-32,34-41          
10) POPESCU A, Expl serv post, 213 11E   1-15,18-21,23-32,34-41             MATROSENCO, MARK AF/ORG RES/PR 11E              
11) EMCIUC, TIC, 211 11E   1-15,18-21,23-32,34-41             CONSTANTIN, PR/MARK AF/ORG RES 11E              
12) ROMULUS, ECO, 211 11E   1-15,18-21,23-32,34-41             DICU H, PR/MARK AF/ORG RES 11E              
13) RADU C, RELIGIE, 211 11E   1-15,18-21,23-32,34-41           20) MATROSENCO, MARK AF/ORG RES/PR, 213 11E   1-15,18-21,23-32,34-41          
14) POPESCU COS, PLANIF OP/UTIL SERV, 11E   1-15,18-21,23-32,34-41             BABARADA, ORG RES/MARK AF/PR 11E              
  BABARADA, UTIL SERV/PLANIF OP 11E                 CONSTANTIN, PR/MARK AF/ORG RES 11E              
                      DICU H, PR/MARK AF/ORG RES 11E              
Nume Nume Nume Nume
ECO ECONOMIE ROM ROMANA
ENGL ENGLEZA SPORT SPORT
EXPL SERV/PLANIF OP/PR   TIC TIC
EXPL SERV/UTIL SERV   UTIL SERV/EXPL SERV  
Expl serv post   UTIL SERV/PLANIF OP  
FRANC FRANCEZA ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
GEO GEOGRAFIE ARSENI ARSENI FLORIN
IST ISTORIE BABARADA BABARADA DAN
MARK AF   CHIRITA CHIRITA DANIELA
MARK AF/ORG RES/PR   CHITU CHITU GEORGIANA
MATE MATEMATICA CONSTANTIN CONSTANTIN GHEORGHE
ORG RES/MARK AF/PR   DICU H DICU HORATIU
Org res   EMCIUC EMCIUC NATALIA
PLANIF OP/EXPL SERV/PR   IONAS IONAS RODICA
PLANIF OP/UTIL SERV   MARICA M MARICA MARCELA
PR/MARK AF/ORG RES   MATROSENCO MATROSENCO FLORINA
PR/PLANIF OP/EXPL SERV   PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
Planif op   POPESCU A POPESCU ADRIAN
RELIGIE RELIGIE POPESCU COS POPESCU COSTINELA
    RADU C RADU CATALIN
    ROMULUS ROMULUS ECATERINA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1630     3 CHITU ROM 11E   211    
1689     1 EMCIUC TIC 11E   211    
1741     1 RADU C RELIGIE 11E   211    
1777     2 ROMULUS ECO 11E   211    
1823     2 PERIETEANU FRANC 11E   211    
1865     3 CHIRITA MATE 11E   211    
1914     2 MARICA M IST 11E   211    
1963     1 ARSENI SPORT 11E   211    
2007     1 ANDRONACHE GEO 11E   211    
2039     2 IONAS ENGL 11E   211    
2296     1 MATROSENCO MARK AF 11E   213    
2298     1 POPESCU COS Planif op 11E   213    
2300     1 BABARADA Org res 11E   213    
2302     1 POPESCU A Expl serv post 11E   213    
2304 1, 4   2 MATROSENCO MARK AF/ORG RES/PR 11E   213    
        BABARADA ORG RES/MARK AF/PR 11E        
        CONSTANTIN PR/MARK AF/ORG RES 11E        
        DICU H PR/MARK AF/ORG RES 11E        
2306 1, 4   2 BABARADA ORG RES/MARK AF/PR 11E   213    
        MATROSENCO MARK AF/ORG RES/PR 11E        
        CONSTANTIN PR/MARK AF/ORG RES 11E        
        DICU H PR/MARK AF/ORG RES 11E        
2308 1, 4   2 POPESCU COS PLANIF OP/EXPL SERV/PR 11E   213    
        POPESCU A EXPL SERV/PLANIF OP/PR 11E        
        CONSTANTIN PR/PLANIF OP/EXPL SERV 11E        
        DICU H PR/PLANIF OP/EXPL SERV 11E        
2310 1, 2   1 POPESCU COS PLANIF OP/UTIL SERV 11E   213    
        BABARADA UTIL SERV/PLANIF OP 11E        
2312 1, 2   1 BABARADA UTIL SERV/EXPL SERV 11E   213    
        POPESCU A EXPL SERV/UTIL SERV 11E        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018