Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2016/2017 Untis 2016
Bucuresti3.4.2017 9:18

11E   11E
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
ENGL
ILIE G
*MARKET/ORG. RES.
MATROSENCO
GEO
ANDRONACHE
SERV. BAR
STANESCU
ENGL
ILIE G
2 9:00
9:50
RELIGIE
RADU C
*ORG. RES./MARKE.
BABARADA
SPORT
ARSENI
Marketing
MATROSENCO
Org res
BABARADA
3 10:00
10:50
ECO
ROMULUS
*ORG. PERS./PLAN.
RADUCANU
FRANC
MITRAN
MATE
MARIN
ROM
BADESCU D
4 11:00
11:50
MATE
MARIN
*PLANIF. OP/ORG..
ROMULUS
Org pers
RADUCANU
IST
MARICA M
5 12:00
12:50
*PR./ACTIV. SERV.
CERNEA
Planif op
ROMULUS
FRANC
MITRAN
SERV. BAR
STANESCU
6 13:00
13:50
ROM
BADESCU D
*ACTIV. SERV./PR.
STANESCU
*TIC
EMCIUC
IST
MARICA M
ECO
ROMULUS
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) ILIE G, ENGL, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40           10) CERNEA, PR./ACTIV. SERV., 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40          
2) RADU C, RELIGIE, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40             STANESCU, ACTIV. SERV./PR. 11E              
3) ROMULUS, ECO, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40           11) STANESCU, ACTIV. SERV./PR., 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40          
4) MARIN, MATE, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40             CERNEA, PR./ACTIV. SERV. 11E              
5) BADESCU D, ROM, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40           12) ANDRONACHE, GEO, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40          
6) MATROSENCO, MARKET/ORG. RES., 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40           13) ARSENI, SPORT, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40          
  BABARADA, ORG. RES./MARKET.. 11E               14) MITRAN, FRANC, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40          
7) BABARADA, ORG. RES./MARKET.., 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40           15) RADUCANU, Org pers, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40          
  MATROSENCO, MARKET/ORG. RES. 11E               16) ROMULUS, Planif op, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40          
8) RADUCANU, ORG. PERS./PLANIF. OP., 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40           17) EMCIUC, TIC, 206 11E   1-15,18-21,23-31,34-40          
  ROMULUS, PLANIF. OP./ORG. PERS. 11E               18) STANESCU, SERV. BAR, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40          
9) ROMULUS, PLANIF. OP/ORG. PERS., 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40           19) MATROSENCO, Marketing, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40          
  RADUCANU, ORG. PERS./PLANIF. OP. 11E               20) MARICA M, IST, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40          
                    21) BABARADA, Org res, 107 11E   1-15,18-21,23-31,34-40          
Nume Nume Nume Nume
ACTIV. SERV./PR.   ROM ROMANA
ECO ECONOMIE SERV. BAR  
ENGL ENGLEZA SPORT SPORT
FRANC FRANCEZA TIC TIC
GEO GEOGRAFIE ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
IST ISTORIE ARSENI ARSENI FLORIN
MARKET/ORG. RES.   BABARADA BABARADA DAN
MATE MATEMATICA BADESCU D BADESCU DANIELA
Marketing   CERNEA CERNEA EMILIAN
ORG. PERS./PLANIF. OP.   EMCIUC EMCIUC NATALIA
ORG. RES./MARKET..   ILIE G ILIE GABRIELA
Org pers   MARICA M MARICA MARCELA
Org res   MARIN MARIN CORINA
PLANIF. OP./ORG. PERS.   MATROSENCO MATROSENCO FLORINA
PLANIF. OP/ORG. PERS.   MITRAN MITRAN MIMI
PR./ACTIV. SERV.   RADU C RADU CATALIN
Planif op   RADUCANU RADUCANU EUSEBIU
RELIGIE RELIGIE ROMULUS ROMULUS ECATERINA
    STANESCU STANESCU ALEXANDRA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
798     3 BADESCU D ROM 11E   107    
836     2 ILIE G ENGL 11E   107    
877     2 MITRAN FRANC 11E   107    
926     3 MARIN MATE 11E   107    
1039     1 RADU C RELIGIE 11E   107    
1103     2 MARICA M IST 11E   107    
1131     1 ANDRONACHE GEO 11E   107    
1160     1 ARSENI SPORT 11E   107    
1192     2 ROMULUS ECO 11E   107    
1230     1 EMCIUC TIC 11E 206 107    
1375     1 MATROSENCO Marketing 11E   107    
1376     1 ROMULUS Planif op 11E   107    
1377     1 BABARADA Org res 11E   107    
1378     1 RADUCANU Org pers 11E   107    
1379     2 STANESCU SERV. BAR 11E   107    
1380 1, 2   1 MATROSENCO MARKET/ORG. RES. 11E   107    
        BABARADA ORG. RES./MARKET.. 11E        
1381 1, 2   1 BABARADA ORG. RES./MARKET.. 11E   107    
        MATROSENCO MARKET/ORG. RES. 11E        
1382 1, 2   1 RADUCANU ORG. PERS./PLANIF. OP. 11E   107    
        ROMULUS PLANIF. OP./ORG. PERS. 11E        
1383 1, 2   1 ROMULUS PLANIF. OP/ORG. PERS. 11E   107    
        RADUCANU ORG. PERS./PLANIF. OP. 11E        
1384 1, 2   1 CERNEA PR./ACTIV. SERV. 11E   107    
        STANESCU ACTIV. SERV./PR. 11E        
1385 1, 2   1 STANESCU ACTIV. SERV./PR. 11E   107    
        CERNEA PR./ACTIV. SERV. 11E        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e sem. II verif. orar S 16-19 2016-2017-2 (1) (1) (1) (4)