Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2018/2019 Untis 2016
Bucuresti6.10.2018 21:24

11G   11G
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
ROM
SIMION
BIO
PASCALE
FIZICA
NECULA
ROM
SIMION
MATE
IONESCU S
2 9:00
9:50
ENGL
VASILE
CHIMIE
POPESCU CAS
FRANC
RACOF
RELIGIE
RADU C
CHIMIE
POPESCU CAS
3 10:00
10:50
MATE
IONESCU S
BIO
PASCALE
FIZICA
NECULA
IST
MARICA M
MATE
IONESCU S
4 11:00
11:50
SPORT
ENACHE
ROM
SIMION
*TIC
MITRACHE C.
ENGL
VASILE
5 12:00
12:50
FRANC
RACOF
ROM
SIMION
GEOGR
ANDRONACHE
CDS IST
MARICA M
6 13:00
13:50
ECO
ALEXANDRESCU
BIO
PASCALE
CHIMIE
POPESCU CAS
FIZICA
NECULA
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CDS IST   ALEXANDRESCU ALEXANDRESCU IULIAN
CHIMIE CHIMIE ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
ECO ECONOMIE ENACHE ENACHE ADRIAN
ENGL ENGLEZA IONESCU S IONESCU SIMONA
FIZICA FIZICA MARICA M MARICA MARCELA
FRANC FRANCEZA MITRACHE C. MITRACHE CLAUDIA
GEOGR   NECULA NECULA MIHAELA
IST ISTORIE PASCALE PASCALE GABRIELA
MATE MATEMATICA POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
RELIGIE RELIGIE RACOF RACOF MIHAELA
ROM ROMANA RADU C RADU CATALIN
SPORT SPORT SIMION SIMION ELENA
    VASILE VASILE ANA-MARIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
2471     2 RACOF FRANC 11G        
2499     2 VASILE ENGL 11G        
2546     2 MITRACHE C. TIC 11G        
2568     3 PASCALE BIO 11G        
2601     1 MARICA M IST 11G        
2602     1 MARICA M CDS IST 11G        
2628     4 SIMION ROM 11G        
2678     4 IONESCU S MATE 11G        
2726     1 ENACHE SPORT 11G        
2736     1 ANDRONACHE GEOGR 11G        
2770     3 POPESCU CAS CHIMIE 11G        
2802     3 NECULA FIZICA 11G        
2873     1 ALEXANDRESCU ECO 11G        
2880     1 RADU C RELIGIE 11G        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e ORAR 2018-2019-2