Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

11C   11C
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
SPORT
ARSENI
*As.mec/Sist.aut.
BARBIERU
Comp el
LIE
ROM
CHITU
2 9:00
9:50
FIZICA
NECULA
*Sist.aut/As.mec.
DIACONU
ROM
CHITU
ENGL.
ILIE G
MATE
IONESCU S
3 10:00
10:50
TIC
EMCIUC
*Sist.aut/As.mec.
DIACONU
Comp el
LIE
ROM
CHITU
4 11:00
11:50
FIZICA
NECULA
*As.mec/Sist.aut.
BARBIERU
ECO
ROMULUS
FRANC
PERIETEANU
FRANC
PERIETEANU
5 12:00
12:50
GEO
ANDRONACHE
CAD
IOANAS
MATE
IONESCU S
MATE
IONESCU S
IST
MARICA M
6 13:00
13:50
Tr. misc.
BARBIERU
TMD
SANDU V
CHIMIE
POPESCU CAS
ENGL.
ILIE G
7 14:00
14:50
Act. el.
RADU V
RELIGIE
RADU C
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) ARSENI, SPORT, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41           10) BARBIERU, As.mec/Sist.aut/Practica, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) NECULA, FIZICA, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41             DIACONU, Sist.aut/As.mec./Practica 11C              
3) EMCIUC, TIC, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41             BADESCU_V, Practica/CAD/TMD 11C              
4) ANDRONACHE, GEO, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41             SANDUC, Practica/CAD/TMD 11C              
5) BARBIERU, Tr. misc., 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41           11) IOANAS, CAD, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) RADU V, Act. el., 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41           12) LIE, Comp el, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) BARBIERU, As.mec/Sist.aut/Practica, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41           13) CHITU, ROM, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41          
  DIACONU, Sist.aut/As.mec./Practica 11C               14) ROMULUS, ECO, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41          
  BADESCU_V, Practica/Sist.aut./As.mec. 11C               15) IONESCU S, MATE, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41          
  SANDUC, Practica/Sist.aut./As.mec. 11C               16) SANDU V, TMD, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) DIACONU, Sist.aut/As.mec./Practica, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41           17) ILIE G, ENGL, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41          
  BARBIERU, As.mec/Sist.aut/Practica 11C                 VASILE, ENGL 11C              
  BADESCU_V, Practica/Sist.aut./As.mec. 11C               18) PERIETEANU, FRANC, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41          
  SANDUC, Practica/Sist.aut./As.mec. 11C               19) POPESCU CAS, CHIMIE, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41          
9) DIACONU, Sist.aut/As.mec./Practica, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41           20) RADU C, RELIGIE, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41          
  BARBIERU, As.mec/Sist.aut/Practica 11C               21) MARICA M, IST, 14 11C   1-15,18-21,23-32,34-41          
  BADESCU_V, Practica/Sist.aut./As.mec. 11C                                  
  SANDUC, Practica/Sist.aut./As.mec. 11C                                  
Nume Nume Nume Nume
Act. el.   Tr. misc.  
As.mec/Sist.aut/Practica   ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
CAD   ARSENI ARSENI FLORIN
CHIMIE CHIMIE BADESCU_V BADESCU VERONICA
Comp el   BARBIERU BARBIERU DAN
ECO ECONOMIE CHITU CHITU GEORGIANA
ENGL ENGLEZA DIACONU DIACONU CARMEN
FIZICA FIZICA EMCIUC EMCIUC NATALIA
FRANC FRANCEZA ILIE G ILIE GABRIELA
GEO GEOGRAFIE IOANAS IOANAS OVIDIU
IST ISTORIE IONESCU S IONESCU SIMONA
MATE MATEMATICA LIE LIE MIRELA
Practica/CAD/TMD   MARICA M MARICA MARCELA
Practica/Sist.aut./As.mec.   NECULA NECULA MIHAELA
RELIGIE RELIGIE PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
ROM ROMANA POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
SPORT SPORT RADU C RADU CATALIN
Sist.aut/As.mec./Practica   RADU V RADU VIOLETA
TIC TIC ROMULUS ROMULUS ECATERINA
TMD   SANDU V SANDU VERONICA
    SANDUC SANDUC TATIANA
    VASILE VASILE ANA-MARIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1629     3 CHITU ROM 11C   14    
1666     2 NECULA FIZICA 11C   14    
1688     1 EMCIUC TIC 11C   14    
1739     1 RADU C RELIGIE 11C   14    
1775     1 ROMULUS ECO 11C   14    
1803 1, 2   4 ILIE G ENGL 11C   14    
        VASILE ENGL 11C        
1822     2 PERIETEANU FRANC 11C   14    
1879     3 IONESCU S MATE 11C   14    
1912     1 MARICA M IST 11C   14    
1919     1 POPESCU CAS CHIMIE 11C   14    
1961     1 ARSENI SPORT 11C   14    
2005     1 ANDRONACHE GEO 11C   14    
2247     1 SANDU V TMD 11C   14    
2248     1 RADU V Act. el. 11C   14    
2249     2 IOANAS CAD 11C   14    
2250     1 BARBIERU Tr. misc. 11C   14    
2251     2 LIE Comp el 11C   14    
2252 1, 4   1 BARBIERU As.mec/Sist.aut/Practica 11C   14    
        DIACONU Sist.aut/As.mec./Practica 11C        
        BADESCU_V Practica/CAD/TMD 11C        
        SANDUC Practica/CAD/TMD 11C        
2253 1, 4   1 BARBIERU As.mec/Sist.aut/Practica 11C   14    
        DIACONU Sist.aut/As.mec./Practica 11C        
        BADESCU_V Practica/Sist.aut./As.mec. 11C        
        SANDUC Practica/Sist.aut./As.mec. 11C        
2254 1, 4   1 DIACONU Sist.aut/As.mec./Practica 11C   14    
        BARBIERU As.mec/Sist.aut/Practica 11C        
        BADESCU_V Practica/Sist.aut./As.mec. 11C        
        SANDUC Practica/Sist.aut./As.mec. 11C        
2255 1, 4   1 DIACONU Sist.aut/As.mec./Practica 11C   14    
        BARBIERU As.mec/Sist.aut/Practica 11C        
        BADESCU_V Practica/Sist.aut./As.mec. 11C        
        SANDUC Practica/Sist.aut./As.mec. 11C        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018