Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

11B   11B
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
FIZICA
NECULA
ECO
ROMULUS
FIZICA
NECULA
Sist.aut/As.mec.
DIACONU
2 9:00
9:50
FRANC
RACOF
CHIMIE
IONITA
MATE
CHIRITA
Comp el
COMAN
As.mec/Sist.aut.
BARBIERU
3 10:00
10:50
MATE
CHIRITA
MATE
CHIRITA
TIC
EMCIUC
SPORT
ARSENI
Sist.aut/As.mec.
DIACONU
4 11:00
11:50
ROM
MITRAN
IST
MARICA M
FRANC
RACOF
Comp el
COMAN
As.mec/Sist.aut.
BARBIERU
5 12:00
12:50
ENGL
CARLAN
ENGL
CARLAN
GEO
ANDRONACHE
Tr. misc.
BARBIERU
6 13:00
13:50
TMD
DAMASCAN
Act. el.
POENARU
RELIGIE
RADU C
ROM
MITRAN
7 14:00
14:50
CAD
IOANAS
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) NECULA, FIZICA, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41           17) DIACONU, Sist.aut/As.mec./Practica, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) RACOF, FRANC, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41             BARBIERU, As.mec/Sist.aut/Practica 11B              
3) CHIRITA, MATE, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41             BADESCU_V, Practica/Sist.aut./As.mec. 11B              
4) MITRAN, ROM, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41             ALEXANDRU, Practica/Sist.aut./As.mec. 11B              
5) DAMASCAN, TMD, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41           18) BARBIERU, As.mec/Sist.aut/Practica, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) IOANAS, CAD, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41             DIACONU, Sist.aut/As.mec./Practica 11B              
7) ROMULUS, ECO, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41             BADESCU_V, Practica/Sist.aut./As.mec. 11B              
8) IONITA, CHIMIE, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41             ALEXANDRU, Practica/Sist.aut./As.mec. 11B              
9) MARICA M, IST, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41           19) DIACONU, Sist.aut/As.mec./Practica, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41          
10) CARLAN, ENGL, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41             BARBIERU, As.mec/Sist.aut/Practica 11B              
11) POENARU, Act. el., 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41             BADESCU_V, Practica/Sist.aut./As.mec. 11B              
12) EMCIUC, TIC, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41             ALEXANDRU, Practica/Sist.aut./As.mec. 11B              
13) RADU C, RELIGIE, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41           20) BARBIERU, As.mec/Sist.aut/Practica, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41          
14) COMAN, Comp el, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41             DIACONU, Sist.aut/As.mec./Practica 11B              
15) ARSENI, SPORT, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41             BADESCU_V, Practica/Sist.aut./As.mec. 11B              
16) ANDRONACHE, GEO, 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41             ALEXANDRU, Practica/Sist.aut./As.mec. 11B              
                    21) BARBIERU, Tr. misc., 212 11B   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
Act. el.   Tr. misc.  
As.mec/Sist.aut/Practica   ALEXANDRU ALEXANDRU GHEORGHE
CAD   ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
CHIMIE CHIMIE ARSENI ARSENI FLORIN
Comp el   BADESCU_V BADESCU VERONICA
ECO ECONOMIE BARBIERU BARBIERU DAN
ENGL ENGLEZA CARLAN CARLAN LAURA
FIZICA FIZICA CHIRITA CHIRITA DANIELA
FRANC FRANCEZA COMAN COMAN ALINA
GEO GEOGRAFIE DAMASCAN DAMASCAN STELIANA
IST ISTORIE DIACONU DIACONU CARMEN
MATE MATEMATICA EMCIUC EMCIUC NATALIA
Practica/Sist.aut./As.mec.   IOANAS IOANAS OVIDIU
RELIGIE RELIGIE IONITA IONITA PAULA
ROM ROMANA MARICA M MARICA MARCELA
SPORT SPORT MITRAN MITRAN MIMI
Sist.aut/As.mec./Practica   NECULA NECULA MIHAELA
TIC TIC POENARU POENARU CRISTYNA
TMD   RACOF RACOF MIHAELA
    RADU C RADU CATALIN
    ROMULUS ROMULUS ECATERINA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1641     3 MITRAN ROM 11B   212    
1665     2 NECULA FIZICA 11B   212    
1690     1 EMCIUC TIC 11B   212    
1738     1 RADU C RELIGIE 11B   212    
1774     1 ROMULUS ECO 11B   212    
1829     2 RACOF FRANC 11B   212    
1861     3 CHIRITA MATE 11B   212    
1911     1 MARICA M IST 11B   212    
1931     1 IONITA CHIMIE 11B   212    
1960     1 ARSENI SPORT 11B   212    
2004     1 ANDRONACHE GEO 11B   212    
2021     2 CARLAN ENGL 11B   212    
2237     1 DAMASCAN TMD 11B   212    
2238     1 POENARU Act. el. 11B   212    
2239     1 IOANAS CAD 11B   212    
2240     2 BARBIERU Tr. misc. 11B   212    
2241     2 COMAN Comp el 11B   212    
2242 1, 4   1 BARBIERU As.mec/Sist.aut/Practica 11B   212    
        DIACONU Sist.aut/As.mec./Practica 11B        
        BADESCU_V Practica/Sist.aut./As.mec. 11B        
        ALEXANDRU Practica/Sist.aut./As.mec. 11B        
2243 1, 4   1 DIACONU Sist.aut/As.mec./Practica 11B   212    
        BARBIERU As.mec/Sist.aut/Practica 11B        
        BADESCU_V Practica/Sist.aut./As.mec. 11B        
        ALEXANDRU Practica/Sist.aut./As.mec. 11B        
2244 1, 4   1 BARBIERU As.mec/Sist.aut/Practica 11B   212    
        DIACONU Sist.aut/As.mec./Practica 11B        
        BADESCU_V Practica/Sist.aut./As.mec. 11B        
        ALEXANDRU Practica/Sist.aut./As.mec. 11B        
2245 1, 4   1 DIACONU Sist.aut/As.mec./Practica 11B   212    
        BARBIERU As.mec/Sist.aut/Practica 11B        
        BADESCU_V Practica/Sist.aut./As.mec. 11B        
        ALEXANDRU Practica/Sist.aut./As.mec. 11B        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018