Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

11A   11A
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
FIZICA
ENEA
FIZICA
ENEA
Tr. misc.
BARBIERU
ROM
BONDOC
2 9:00
9:50
CHIMIE
IONITA
IST
MARICA A
ROM
BONDOC
MATE
SANDU C
3 10:00
10:50
ROM
BONDOC
FRANC
PERIETEANU
TIC
PAVEL
*As.mec/Sist.aut.
BARBIERU
*Sis.act
MARCU
4 11:00
11:50
RELIGIE
RADU C
MATE
SANDU C
*Sist.aut/As.mec.
DIACONU
ENGL
VASILE
5 12:00
12:50
Comp el
ZLOTEANU
MATE
SANDU C
CAD
IOANAS
*As.mec/Sist.aut.
BARBIERU
6 13:00
13:50
TMD
GEORGESCU
ECO
ROMULUS
*Sist.aut/As.mec.
DIACONU
GEO
ANDRONACHE
7 14:00
14:50
SPORT
ARSENI
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) ENEA, FIZICA, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41           16) DIACONU, Sist.aut/As.mec./Practica, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) IONITA, CHIMIE, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             BARBIERU, As.mec/Sist.aut/Practica 11A              
3) BONDOC, ROM, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             BUTUSINA, Practica/Sist.aut./As.mec. 11A              
4) RADU C, RELIGIE, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             SANDUC, Practica/Sist.aut./As.mec. 11A              
5) ZLOTEANU, Comp el, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41           17) BARBIERU, As.mec/Sist.aut/Practica, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) MARICA A, IST, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             DIACONU, Sist.aut/As.mec./Practica 11A              
7) PERIETEANU, FRANC, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             BUTUSINA, Practica/Sist.aut./As.mec. 11A              
8) SANDU C, MATE, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             SANDUC, Practica/Sist.aut./As.mec. 11A              
9) GEORGESCU, TMD, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41           18) DIACONU, Sist.aut/As.mec./Practica, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
10) ARSENI, SPORT, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             BARBIERU, As.mec/Sist.aut/Practica 11A              
11) PAVEL, TIC, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             BUTUSINA, Practica/Sist.aut./As.mec. 11A              
12) IOANAS, CAD, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             SANDUC, Practica/Sist.aut./As.mec. 11A              
13) ROMULUS, ECO, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41           19) MARCU, Sis.act, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
14) BARBIERU, Tr. misc., 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41           20) VASILE, ENGL, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
15) BARBIERU, As.mec/Sist.aut/Practica, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41           21) ANDRONACHE, GEO, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
  DIACONU, Sist.aut/As.mec./Practica 11A                                  
  BUTUSINA, Practica/Sist.aut./As.mec. 11A                                  
  SANDUC, Practica/Sist.aut./As.mec. 11A                                  
Nume Nume Nume Nume
As.mec/Sist.aut/Practica   Tr. misc.  
CAD   ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
CHIMIE CHIMIE ARSENI ARSENI FLORIN
Comp el   BARBIERU BARBIERU DAN
ECO ECONOMIE BONDOC BONDOC MADALINA
ENGL ENGLEZA BUTUSINA BUTUSINA GABRIELA
FIZICA FIZICA DIACONU DIACONU CARMEN
FRANC FRANCEZA ENEA ENEA MIHAELA
GEO GEOGRAFIE GEORGESCU GEORGESCU OTILIA
IST ISTORIE IOANAS IOANAS OVIDIU
MATE MATEMATICA IONITA IONITA PAULA
Practica/Sist.aut./As.mec.   MARCU MARCU MIOARA
RELIGIE RELIGIE MARICA A MARICA ADRIAN
ROM ROMANA PAVEL PAVEL MARIUTA
SPORT SPORT PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
Sis.act   RADU C RADU CATALIN
Sist.aut/As.mec./Practica   ROMULUS ROMULUS ECATERINA
TIC TIC SANDU C SANDU CARMEN
TMD   SANDUC SANDUC TATIANA
    VASILE VASILE ANA-MARIA
    ZLOTEANU ZLOTEANU DANA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1621     3 BONDOC ROM 11A   102    
1655     2 ENEA FIZICA 11A   102    
1683     1 PAVEL TIC 11A   102    
1737     1 RADU C RELIGIE 11A   102    
1773     1 ROMULUS ECO 11A   102    
1821     2 PERIETEANU FRANC 11A   102    
1849     3 SANDU C MATE 11A   102    
1892     1 MARICA A IST 11A   102    
1933     1 IONITA CHIMIE 11A   102    
1959     1 ARSENI SPORT 11A   102    
2003     1 ANDRONACHE GEO 11A   102    
2035     2 VASILE ENGL 11A   102    
2226     1 GEORGESCU TMD 11A   102    
2228     1 MARCU Sis.act 11A   102    
2229     1 IOANAS CAD 11A   102    
2230     2 BARBIERU Tr. misc. 11A   102    
2231     2 ZLOTEANU Comp el 11A   102    
2232 1, 4   1 BARBIERU As.mec/Sist.aut/Practica 11A   102    
        DIACONU Sist.aut/As.mec./Practica 11A        
        BUTUSINA Practica/Sist.aut./As.mec. 11A        
        SANDUC Practica/Sist.aut./As.mec. 11A        
2233 1, 4   1 DIACONU Sist.aut/As.mec./Practica 11A   102    
        BARBIERU As.mec/Sist.aut/Practica 11A        
        BUTUSINA Practica/Sist.aut./As.mec. 11A        
        SANDUC Practica/Sist.aut./As.mec. 11A        
2234 1, 4   1 BARBIERU As.mec/Sist.aut/Practica 11A   102    
        DIACONU Sist.aut/As.mec./Practica 11A        
        BUTUSINA Practica/Sist.aut./As.mec. 11A        
        SANDUC Practica/Sist.aut./As.mec. 11A        
2235 1, 4   1 DIACONU Sist.aut/As.mec./Practica 11A   102    
        BARBIERU As.mec/Sist.aut/Practica 11A        
        BUTUSINA Practica/Sist.aut./As.mec. 11A        
        SANDUC Practica/Sist.aut./As.mec. 11A        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018