Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

11A   11A
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
RELIGIE
RADU C
FRANC
PERIETEANU
FIZICA
ENEA
*CAD/Sist.aut/Pr.
IOANAS
ROM
BONDOC
2 9:00
9:50
CHIMIE
IONITA
IST
MARICA A
ROM
BONDOC
*Sist.aut./CAD/P.
DIACONU
MATE
SANDU C
3 10:00
10:50
ROM
BONDOC
FRANC
PERIETEANU
TIC
PAVEL
*CAD/Comp./Pract.
IOANAS
*Circ el
MARCU
4 11:00
11:50
FIZICA
ENEA
SPORT
ARSENI
MATE
SANDU C
*Comp./CAD/Pract.
ZLOTEANU
*Circ el/Sis act
MARCU
5 12:00
12:50
Comp el
ZLOTEANU
MATE
SANDU C
AS MEC
BARBIERU
*Comp./TMD/Pract.
ZLOTEANU
ENGL
VASILE
6 1:00
1:50
ENGL
VASILE
TMD
GEORGESCU
ECO
ROMULUS
*TMD/Comp./Pract.
GEORGESCU
GEO
ANDRONACHE
7 2:00
2:50
8 3:00
3:50
9 4:00
4:50
10 5:00
5:50
11 6:00
6:50
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) RADU C, RELIGIE, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41           17) IOANAS, CAD/Comp./Practica, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) IONITA, CHIMIE, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             ZLOTEANU, Comp./CAD/Practica 11A              
3) BONDOC, ROM, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             BUTUSINA, Practica/CAD/Comp. 11A              
4) ENEA, FIZICA, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             SANDUC, Practica/CAD/Comp. 11A              
5) ZLOTEANU, Comp el, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41           18) ZLOTEANU, Comp./CAD/Practica, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) VASILE, ENGL, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             IOANAS, CAD/Comp./Practica 11A              
7) PERIETEANU, FRANC, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             BUTUSINA, Practica/CAD/Comp. 11A              
8) MARICA A, IST, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             SANDUC, Practica/CAD/Comp. 11A              
9) ARSENI, SPORT, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41           19) ZLOTEANU, Comp./TMD/Practica, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
10) SANDU C, MATE, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             GEORGESCU, TMD/Comp./Practica 11A              
11) GEORGESCU, TMD, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             BUTUSINA, Practica/TMD/Comp. 11A              
12) PAVEL, TIC, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             SANDUC, Practica/TMD/Comp. 11A              
13) BARBIERU, AS MEC, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41           20) GEORGESCU, TMD/Comp./Practica, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
14) ROMULUS, ECO, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             ZLOTEANU, Comp./TMD/Practica 11A              
15) IOANAS, CAD/Sist.aut/Practica, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41             BUTUSINA, Practica/TMD/Comp. 11A              
  DIACONU, Sist.aut./CAD/Practica 11A                 SANDUC, Practica/TMD/Comp. 11A              
  BUTUSINA, Practica/Sist.aut./CAD 11A               21) MARCU, Circ el, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
  SANDUC, Practica/Sist.aut./CAD 11A               22) MARCU, Circ el/Sis act, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
16) DIACONU, Sist.aut./CAD/Practica, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41           23) ANDRONACHE, GEO, 102 11A   1-15,18-21,23-32,34-41          
  IOANAS, CAD/Sist.aut/Practica 11A                                  
  BUTUSINA, Practica/Sist.aut./CAD 11A                                  
  SANDUC, Practica/Sist.aut./CAD 11A                                  
Nume Nume Nume Nume
AS MEC   Sist.aut./CAD/Practica  
CAD/Comp./Practica   TIC TIC
CAD/Sist.aut/Practica   TMD  
CHIMIE CHIMIE TMD/Comp./Practica  
Circ el   ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
Circ el/Sis act   ARSENI ARSENI FLORIN
Comp el   BARBIERU BARBIERU DAN
Comp./CAD/Practica   BONDOC BONDOC MADALINA
Comp./TMD/Practica   BUTUSINA BUTUSINA GABRIELA
ECO ECONOMIE DIACONU DIACONU CARMEN
ENGL ENGLEZA ENEA ENEA MIHAELA
FIZICA FIZICA GEORGESCU GEORGESCU OTILIA
FRANC FRANCEZA IOANAS IOANAS OVIDIU
GEO GEOGRAFIE IONITA IONITA PAULA
IST ISTORIE MARCU MARCU MIOARA
MATE MATEMATICA MARICA A MARICA ADRIAN
Practica/CAD/Comp.   PAVEL PAVEL MARIUTA
Practica/Sist.aut./CAD   PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
Practica/TMD/Comp.   RADU C RADU CATALIN
RELIGIE RELIGIE ROMULUS ROMULUS ECATERINA
ROM ROMANA SANDU C SANDU CARMEN
SPORT SPORT SANDUC SANDUC TATIANA
    VASILE VASILE ANA-MARIA
    ZLOTEANU ZLOTEANU DANA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1621     3 BONDOC ROM 11A   102    
1655     2 ENEA FIZICA 11A   102    
1683     1 PAVEL TIC 11A   102    
1737     1 RADU C RELIGIE 11A   102    
1773     1 ROMULUS ECO 11A   102    
1821     2 PERIETEANU FRANC 11A   102    
1849     3 SANDU C MATE 11A   102    
1892     1 MARICA A IST 11A   102    
1933     1 IONITA CHIMIE 11A   102    
1959     1 ARSENI SPORT 11A   102    
2003     1 ANDRONACHE GEO 11A   102    
2035     2 VASILE ENGL 11A   102    
2226     1 GEORGESCU TMD 11A   102    
2228     1 MARCU Circ el 11A   102    
2229     1 MARCU Circ el/Sis act 11A   102    
2230     1 BARBIERU AS MEC 11A   102    
2231     1 ZLOTEANU Comp el 11A   102    
2232 1, 4   1 IOANAS CAD/Sist.aut/Practica 11A   102    
        DIACONU Sist.aut./CAD/Practica 11A        
        BUTUSINA Practica/Sist.aut./CAD 11A        
        SANDUC Practica/Sist.aut./CAD 11A        
2233 1, 4   1 DIACONU Sist.aut./CAD/Practica 11A   102    
        IOANAS CAD/Sist.aut/Practica 11A        
        BUTUSINA Practica/Sist.aut./CAD 11A        
        SANDUC Practica/Sist.aut./CAD 11A        
2234 1, 4   1 IOANAS CAD/Comp./Practica 11A   102    
        ZLOTEANU Comp./CAD/Practica 11A        
        BUTUSINA Practica/CAD/Comp. 11A        
        SANDUC Practica/CAD/Comp. 11A        
2235 1, 4   1 ZLOTEANU Comp./CAD/Practica 11A   102    
        IOANAS CAD/Comp./Practica 11A        
        BUTUSINA Practica/CAD/Comp. 11A        
        SANDUC Practica/CAD/Comp. 11A        
2236 1, 4   1 GEORGESCU TMD/Comp./Practica 11A   102    
        ZLOTEANU Comp./TMD/Practica 11A        
        BUTUSINA Practica/TMD/Comp. 11A        
        SANDUC Practica/TMD/Comp. 11A        
2428 1, 4   1 ZLOTEANU Comp./TMD/Practica 11A   102    
        GEORGESCU TMD/Comp./Practica 11A        
        BUTUSINA Practica/TMD/Comp. 11A        
        SANDUC Practica/TMD/Comp. 11A        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018