Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

10E   10E
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
MATE
IONESCU S
IST
MARICA A
Sort.si prep./C.
STANESCU
ENGL.
ILIE G
ETICA
STANESCU
2 9:00
9:50
Sortim si prep
STANESCU
*ED ANTREP
ALEXANDRESCU
*Conta./Sort.si .
PIRVU
FIZICA
TANASE
ROM
BONDOC
3 10:00
10:50
MATE
IONESCU S
ROM
BONDOC
*practica I.
CERNEA
ROM
BONDOC
ENGL.
ILIE G
4 11:00
11:50
ENGL.
ILIE G
PSIHO
IONITA
*TIC
TOMA
BIO
STANESCU
5 12:00
12:50
FRANC
BUSTIUC
CHIMIE
IONITA
ENGL.
ILIE G
RELIGIE
RADU C
6 1:00
1:50
GEO
ANDRONACHE
CONTA GEN
PIRVU
MATE
IONESCU S
Sis.serv.
URSU
7 2:00
2:50
SPORT
ENACHE
ETICA
STANESCU
FIZICA
TANASE
8 3:00
3:50
9 4:00
4:50
10 5:00
5:50
11 6:00
6:50
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) IONESCU S, MATE, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41           13) STANESCU, ETICA, 10E   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) STANESCU, Sortim si prep, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41           14) STANESCU, Sort.si prep./Conta, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) ILIE G, ENGL, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41             PIRVU, Conta./Sort.si prep. 10E              
  IONAS, ENGL 10E               15) PIRVU, Conta./Sort.si prep., 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) BUSTIUC, FRANC, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41             STANESCU, Sort.si prep./Conta 10E              
5) ANDRONACHE, GEO, 10E   1-15,18-21,23-32,34-41           16) CERNEA, practica I, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) ENACHE, SPORT, 10E   1-15,18-21,23-32,34-41             STANESCU, practica II 10E              
7) MARICA A, IST, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41           17) TANASE, FIZICA, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) ALEXANDRESCU, ED ANTREP, 211 10E   1-15,18-21,23-32,34-41           18) TOMA, TIC, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41          
9) BONDOC, ROM, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41           19) IONESCU S, MATE, 10E   1-15,18-21,23-32,34-41          
10) IONITA, PSIHO, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41           20) STANESCU, ETICA, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41          
11) IONITA, CHIMIE, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41           21) STANESCU, BIO, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41          
12) PIRVU, CONTA GEN, 10E   1-15,18-21,23-32,34-41           22) RADU C, RELIGIE, 21 10E   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    23) URSU, Sis.serv., 10E   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    24) TANASE, FIZICA, 10E   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CHIMIE CHIMIE practica I  
CONTA GEN   practica II  
Conta./Sort.si prep.   ALEXANDRESCU ALEXANDRESCU IULIAN
ED ANTREP EDUCATIE ANTREPRENORIALA ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
ENGL ENGLEZA BONDOC BONDOC MADALINA
ETICA   BUSTIUC BUSTIUC ANTOANETA
FIZICA FIZICA CERNEA CERNEA EMILIAN
FRANC FRANCEZA ENACHE ENACHE ADRIAN
GEO GEOGRAFIE ILIE G ILIE GABRIELA
IST ISTORIE IONAS IONAS RODICA
MATE MATEMATICA IONESCU S IONESCU SIMONA
PSIHO PSIHOLOGIE IONITA IONITA PAULA
RELIGIE RELIGIE MARICA A MARICA ADRIAN
ROM ROMANA PIRVU PIRVU ARITINA
SPORT SPORT RADU C RADU CATALIN
Sis.serv.   STANESCU STANESCU ALEXANDRA
Sort.si prep./Conta   TANASE TANASE MARIA
Sortim si prep   TOMA TOMA SIMONA
    URSU URSU MIOARA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1598     1 TOMA TIC 10E   21    
1622     3 BONDOC ROM 10E   21    
1674     2 TANASE FIZICA 10E   21    
1708     1 STANESCU BIO 10E   21    
1734     1 RADU C RELIGIE 10E   21    
1786     1 ALEXANDRESCU ED ANTREP 10E   21    
1802 1, 2   4 ILIE G ENGL 10E   21    
        IONAS ENGL 10E        
1839     1 BUSTIUC FRANC 10E   21    
1878     3 IONESCU S MATE 10E   21    
1889     1 MARICA A IST 10E   21    
1935     1 IONITA CHIMIE 10E   21    
1977     1 ENACHE SPORT 10E   21    
1999     1 ANDRONACHE GEO 10E   21    
2055     1 IONITA PSIHO 10E   21    
2129     2 STANESCU ETICA 10E   21    
2130     1 PIRVU CONTA GEN 10E   21    
2131     1 STANESCU Sortim si prep 10E   21    
2132     1 URSU Sis.serv. 10E   21    
2133 1, 2   1 STANESCU Sort.si prep./Conta 10E   21    
        PIRVU Conta./Sort.si prep. 10E        
2134 1, 2   3 CERNEA practica I 10E   21    
        STANESCU practica II 10E        
2135 1, 2   1 PIRVU Conta./Sort.si prep. 10E   21    
        STANESCU Sort.si prep./Conta 10E        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018