Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2016/2017 Untis 2016
Bucuresti3.4.2017 9:18

10E   10E
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
ENGL
IONAS
ROM
CHITU
MATE
CHIRITA
FIZICA
NECULA
*Pr/Conta.
CONSTANTIN
2 9:00
9:50
FIZICA
NECULA
PSIHO
DRAGHICI D
GEO
ANDRONACHE
*Pr/Com prof.
CONSTANTIN
3 10:00
10:50
Com prof
POPESCU A
MATE
CHIRITA
MATE
CHIRITA
IST
MARICA M
*Conta/Pr.
ROMULUS
4 11:00
11:50
SPORT
ARSENI
RELIGIE
RADU C
FRANC
PERIETEANU
*Com prof/Conta.
POPESCU A
5 12:00
12:50
ROM
CHITU
Conta
ROMULUS
*TIC
EMCIUC
Prot cons
POPESCU COS
*Conta/Pr.
ROMULUS
6 13:00
13:50
ENGL
IONAS
CHIMIE
POPESCU CAS
Com prof
POPESCU A
BIO
STANESCU
ED ANTREP
CONSTANTIN
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) IONAS, ENGL, 211 10E   1-15,18-21,23-31,34-40           14) ANDRONACHE, GEO, 211 10E   1-15,18-21,23-31,34-40          
2) NECULA, FIZICA, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40           15) MARICA M, IST, 211 10E   1-15,18-21,23-31,34-40          
3) POPESCU A, Com prof, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40           16) PERIETEANU, FRANC, 211 10E   1-15,18-21,23-31,34-40          
4) CHITU, ROM, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40           17) POPESCU COS, Prot cons, 211 10E   1-15,18-21,23-31,34-40          
5) IONAS, ENGL, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40           18) STANESCU, BIO, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40          
6) CHIRITA, MATE, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40           19) CONSTANTIN, Pr/Conta, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40          
7) ARSENI, SPORT, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40             ROMULUS, Conta/Pr 10E              
8) ROMULUS, Conta, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40           20) CONSTANTIN, Pr/Com prof, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40          
9) POPESCU CAS, CHIMIE, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40             POPESCU A, Com prof/Pr 10E              
10) DRAGHICI D, PSIHO, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40           21) ROMULUS, Conta/Pr, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40          
11) RADU C, RELIGIE, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40             DICU H, Pr/Conta 10E              
12) EMCIUC, TIC, 206 10E   1-15,18-21,23-31,34-40           22) POPESCU A, Com prof/Conta, 211 10E   1-15,18-21,23-31,34-40          
13) NECULA, FIZICA, 211 10E   1-15,18-21,23-31,34-40             ROMULUS, Conta/Com prof 10E              
                    23) CONSTANTIN, ED ANTREP, 10E   1-15,18-21,23-31,34-40          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE ROM ROMANA
CHIMIE CHIMIE SPORT SPORT
Com prof   TIC TIC
Com prof/Conta   ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
Com prof/Pr   ARSENI ARSENI FLORIN
Conta   CHIRITA CHIRITA DANIELA
Conta/Com prof   CHITU CHITU GEORGIANA
Conta/Pr   CONSTANTIN CONSTANTIN GHEORGHE
ED ANTREP EDUCATIE ANTREPRENORIALA DICU H DICU HORATIU
ENGL ENGLEZA DRAGHICI D DRAGHICI DANA
FIZICA FIZICA EMCIUC EMCIUC NATALIA
FRANC FRANCEZA IONAS IONAS RODICA
GEO GEOGRAFIE MARICA M MARICA MARCELA
IST ISTORIE NECULA NECULA MIHAELA
MATE MATEMATICA PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
PSIHO PSIHOLOGIE POPESCU A POPESCU ADRIAN
Pr/Com prof   POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
Pr/Conta   POPESCU COS POPESCU COSTINELA
Prot cons   RADU C RADU CATALIN
RELIGIE RELIGIE ROMULUS ROMULUS ECATERINA
    STANESCU STANESCU ALEXANDRA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
831     3 CHITU ROM 10E   211    
842     2 IONAS ENGL 10E   211    
869     1 PERIETEANU FRANC 10E   211    
948     3 CHIRITA MATE 10E   211    
978     2 NECULA FIZICA 10E   211    
989     1 POPESCU CAS CHIMIE 10E   211    
1033     1 RADU C RELIGIE 10E   211    
1054     1 STANESCU BIO 10E   211    
1101     1 MARICA M IST 10E   211    
1125     1 ANDRONACHE GEO 10E   211    
1155     1 ARSENI SPORT 10E   211    
1177     1 DRAGHICI D PSIHO 10E   211    
1228     1 EMCIUC TIC 10E 206 211    
1324     1 ROMULUS Conta 10E   211    
1325     1 POPESCU COS Prot cons 10E   211    
1326     3 POPESCU A Com prof 10E   211    
1327     1 CONSTANTIN ED ANTREP 10E   211    
1328 1, 2   2 ROMULUS Conta/Pr 10E   211    
        DICU H Pr/Conta 10E        
1329 1, 2   1 CONSTANTIN Pr/Conta 10E   211    
        ROMULUS Conta/Pr 10E        
1330 1, 2   1 CONSTANTIN Pr/Com prof 10E   211    
        POPESCU A Com prof/Pr 10E        
1331 1, 2   1 POPESCU A Com prof/Conta 10E   211    
        ROMULUS Conta/Com prof 10E        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e sem. II verif. orar S 16-19 2016-2017-2 (1) (1) (1) (4)