Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2018/2019 Untis 2016
Bucuresti6.10.2018 21:24

10F   10F
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
GEO
CRUCERU
*Practica
CERNEA
ROM
SIMION
PSIHO
DRAGHICI D
CONTA GEN
PIRVU
2 9:00
9:50
SPORT
STOICA C
ENGL
RADULESCU
FIZICA
NECULA
BIO
STANESCU
3 10:00
10:50
ETICA
STANESCU
Sis.serv.
STANESCU
MATE
BERCEA
CHIMIE
IONITA
4 11:00
11:50
TIC
PAVEL
*CONTA GEN LAB
PIRVU
Sortim si prep
RADUCANU
IST
MARICA M
MATE
BERCEA
5 12:00
12:50
FIZICA
NECULA
*SORTIM SI PREP
RADUCANU
ROM
SIMION
ROM
SIMION
ETICA
STANESCU
6 13:00
13:50
*FRANC
LOUATRON
*FRANC
LOUATRON
ED ANTREP
MINDRILA
MATE
BERCEA
7 14:00
14:50
RELIGIE
RADU C
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE Sis.serv.  
CHIMIE CHIMIE Sortim si prep  
CONTA GEN   TIC TIC
CONTA GEN LAB   BERCEA BERCEAROXANA
ED ANTREP EDUCATIE ANTREPRENORIALA CERNEA CERNEA CARMEN
ENGL ENGLEZA CRUCERU CRUCERU CRISTINA
ETICA   DRAGHICI D DRAGHICI DANA
FIZICA FIZICA IONITA IONITA PAULA
FRANC FRANCEZA LOUATRON LOUATRON CORNELIA
GEO GEOGRAFIE MARICA M MARICA MARCELA
IST ISTORIE MINDRILA MINDRILA FLORINA
MATE MATEMATICA NECULA NECULA MIHAELA
PSIHO PSIHOLOGIE PAVEL PAVEL MARIUTA
Practica   PIRVU PIRVU ARITINA
RELIGIE RELIGIE RADU C RADU CATALIN
ROM ROMANA RADUCANU RADUCANU EUSEBIU
SORTIM SI PREP LAB.   RADULESCU RADULESCU ADRIANA
SPORT SPORT SIMION SIMION ELENA
    STANESCU STANESCU ALEXANDRA
    STOICA C STOICA CLAUDIU
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
2478     4 LOUATRON FRANC 10F        
2518     1 RADULESCU ENGL 10F        
2555     1 STANESCU BIO 10F        
2597     1 MARICA M IST 10F        
2626     3 SIMION ROM 10F        
2665     3 BERCEA MATE 10F        
2693     1 STOICA C SPORT 10F        
2761     1 CRUCERU GEO 10F        
2783     1 IONITA CHIMIE 10F        
2800     2 NECULA FIZICA 10F        
2833     1 PAVEL TIC 10F        
2875     1 RADU C RELIGIE 10F        
2919     1 RADUCANU Sortim si prep 10F        
2925     1 RADUCANU SORTIM SI PREP LAB. 10F        
2932     1 PIRVU CONTA GEN 10F        
2933     1 PIRVU CONTA GEN LAB 10F        
2949     2 STANESCU ETICA 10F        
2951     1 STANESCU Sis.serv. 10F        
2958     3 CERNEA Practica 10F       3
3036     1 DRAGHICI D PSIHO 10F        
3106     1 MINDRILA ED ANTREP 10F        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e ORAR 2018-2019-2