Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2016/2017 Untis 2016
Bucuresti3.4.2017 9:18

10F   10F
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
FIZICA
NECULA
MATE
IONESCU S
MATE
IONESCU S
*Practica
CERNEA
Serv prep
PIRVU
2 9:00
9:50
ROM
BONDOC
IST
MARICA A
ROM
BONDOC
*Pr/Sort si prep.
CERNEA
ED ANTREP
PIRVU
3 10:00
10:50
RELIGIE
RADU C
BIO
STANESCU
Gest eco
ROMULUS
*Sort si prep/Pr.
STANESCU
ROM
BONDOC
4 11:00
11:50
PSIHO
IONITA
GERM
STOICA
MATE
IONESCU S
*Serv prep/Pr.
PIRVU
ENGL
IONAS
5 12:00
12:50
*TIC
TOMA
CHIMIE
POPESCU CAS
GEO
ANDRONACHE
*Pr/Serv prep.
CERNEA
FIZICA
NECULA
6 13:00
13:50
Gest eco
ROMULUS
ENGL
IONAS
SPORT
ARSENI
*Practica
CERNEA
Sortim si prep
STANESCU
7 14:00
14:50
Serv prep
PIRVU
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) NECULA, FIZICA, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40           14) ANDRONACHE, GEO, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40          
2) BONDOC, ROM, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40           15) ARSENI, SPORT, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40          
3) RADU C, RELIGIE, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40           16) CERNEA, Practica, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40          
4) IONITA, PSIHO, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40           17) CERNEA, Pr/Sort si prep, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40          
5) TOMA, TIC, 206 10F   1-15,18-21,23-31,34-40             STANESCU, Sort si prep/Pr 10F              
6) ROMULUS, Gest eco, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40           18) STANESCU, Sort si prep/Pr, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40          
7) PIRVU, Serv prep, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40             CERNEA, Pr/Sort si prep 10F              
8) IONESCU S, MATE, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40           19) PIRVU, Serv prep/Pr, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40          
9) MARICA A, IST, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40             CERNEA, Pr/Serv prep 10F              
10) STANESCU, BIO, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40           20) CERNEA, Pr/Serv prep, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40          
11) STOICA, GERM, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40             PIRVU, Serv prep/Pr 10F              
12) POPESCU CAS, CHIMIE, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40           21) CERNEA, Practica, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40          
13) IONAS, ENGL, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40           22) PIRVU, ED ANTREP, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40          
                    23) STANESCU, Sortim si prep, 214 10F   1-15,18-21,23-31,34-40          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE Serv prep/Pr  
CHIMIE CHIMIE Sort si prep/Pr  
ED ANTREP EDUCATIE ANTREPRENORIALA Sortim si prep  
ENGL ENGLEZA TIC TIC
FIZICA FIZICA ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
GEO GEOGRAFIE ARSENI ARSENI FLORIN
GERM GERMANA BONDOC BONDOC MADALINA
Gest eco   CERNEA CERNEA EMILIAN
IST ISTORIE IONAS IONAS RODICA
MATE MATEMATICA IONESCU S IONESCU SIMONA
PSIHO PSIHOLOGIE IONITA IONITA PAULA
Pr/Serv prep   MARICA A MARICA ADRIAN
Pr/Sort si prep   NECULA NECULA MIHAELA
Practica   PIRVU PIRVU ARITINA
RELIGIE RELIGIE POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
ROM ROMANA RADU C RADU CATALIN
SPORT SPORT ROMULUS ROMULUS ECATERINA
Serv prep   STANESCU STANESCU ALEXANDRA
    STOICA STOICA IULIA
    TOMA TOMA SIMONA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
807     3 BONDOC ROM 10F   214    
843     2 IONAS ENGL 10F   214    
903     1 STOICA GERM 10F   214    
944     3 IONESCU S MATE 10F   214    
979     2 NECULA FIZICA 10F   214    
990     1 POPESCU CAS CHIMIE 10F   214    
1014     1 IONITA PSIHO 10F   214    
1034     1 RADU C RELIGIE 10F   214    
1055     1 STANESCU BIO 10F   214    
1082     1 MARICA A IST 10F   214    
1126     1 ANDRONACHE GEO 10F   214    
1156     1 ARSENI SPORT 10F   214    
1210     1 TOMA TIC 10F 206 214    
1332     1 STANESCU Sortim si prep 10F   214    
1333     2 PIRVU Serv prep 10F   214    
1334     2 ROMULUS Gest eco 10F   214    
1335     1 PIRVU ED ANTREP 10F   214    
1336     1 CERNEA Practica 10F   214    
1337 1, 2   1 CERNEA Pr/Sort si prep 10F   214    
        STANESCU Sort si prep/Pr 10F        
1338 1, 2   1 CERNEA Pr/Serv prep 10F   214    
        PIRVU Serv prep/Pr 10F        
1339 1, 2   1 STANESCU Sort si prep/Pr 10F   214    
        CERNEA Pr/Sort si prep 10F        
1340 1, 2   1 PIRVU Serv prep/Pr 10F   214    
        CERNEA Pr/Serv prep 10F        
1341     1 CERNEA Practica 10F   214    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e sem. II verif. orar S 16-19 2016-2017-2 (1) (1) (1) (4)