Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2018/2019 Untis 2016
Bucuresti6.10.2018 21:24

10D   10D
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
CONTA GEN LAB
IONESCU C
PSIHO
DRAGHICI D
*ROM
BADESCU D
ROM
BADESCU D
CHIMIE
IONITA
2 9:00
9:50
BIO
PASCALE
ROM
BADESCU D
FRANC
BUSTIUC
Prot cons
MATROSENCO
3 10:00
10:50
PROT CONS LAB
MATROSENCO
MATE
BERCEA
FRANC
BUSTIUC
GEOGR
ANDRONACHE
PROT CONS LAB
MATROSENCO
4 11:00
11:50
SPORT
ARSENI
IST
MARICA M
ED ANTREP
CIRLUGEA
MATE
BERCEA
Prot cons
MATROSENCO
5 12:00
12:50
FIZICA
ION
ETICA LAB
POPESCU COS
ENGL
RADULESCU
FRANC
BUSTIUC
6 13:00
13:50
ETICA
POPESCU COS
CONTA GEN
IONESCU C
TIC
EMCIUC
7 14:00
14:50
RELIGIE
RADU C
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE SPORT SPORT
CHIMIE CHIMIE TIC TIC
CONTA GEN   ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
CONTA GEN LAB   ARSENI ARSENI FLORIN
ED ANTREP EDUCATIE ANTREPRENORIALA BADESCU D BADESCU DANIELA
ENGL ENGLEZA BERCEA BERCEAROXANA
ETICA   BUSTIUC BUSTIUC ANTOANETA
ETICA LAB   CIRLUGEA CIRLUGEA VERONICA
FIZICA FIZICA DRAGHICI D DRAGHICI DANA
FRANC FRANCEZA EMCIUC EMCIUC NATALIA
GEOGR   ION ION PAUL
IST ISTORIE IONESCU C IONESCU CATALIN
MATE MATEMATICA IONITA IONITA PAULA
PROT CONS LAB   MARICA M MARICA MARCELA
PSIHO PSIHOLOGIE MATROSENCO MATROSENCO FLORINA
Prot cons   PASCALE PASCALE GABRIELA
RELIGIE RELIGIE POPESCU COS POPESCU COSTINELA
ROM ROMANA RADU C RADU CATALIN
    RADULESCU RADULESCU ADRIANA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
2485     4 BUSTIUC FRANC 10D        
2503     1 RADULESCU ENGL 10D        
2561     1 PASCALE BIO 10D        
2595     1 MARICA M IST 10D        
2608     3 BADESCU D ROM 10D        
2664     3 BERCEA MATE 10D        
2706     1 ARSENI SPORT 10D        
2745     1 ANDRONACHE GEOGR 10D        
2790     1 IONITA CHIMIE 10D        
2816     2 ION FIZICA 10D        
2847     1 EMCIUC TIC 10D        
2896     1 RADU C RELIGIE 10D        
2977     2 MATROSENCO Prot cons 10D        
2978     2 MATROSENCO PROT CONS LAB 10D        
2999     2 POPESCU COS ETICA 10D        
3000     1 POPESCU COS ETICA LAB 10D        
3023     1 IONESCU C CONTA GEN 10D        
3024     2 IONESCU C CONTA GEN LAB 10D        
3034     1 DRAGHICI D PSIHO 10D        
3104     1 CIRLUGEA ED ANTREP 10D        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e ORAR 2018-2019-2