Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2018/2019 Untis 2016
Bucuresti6.10.2018 21:24

10B   10B
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
ENGL
VASILE
MATE
SANDU C
Practica
BADESCU V
MATE
SANDU C
2 9:00
9:50
PSIHO
BUTUSINA
SPORT
ENACHE
IST
MARICA A
ROM
MITRAN
3 10:00
10:50
GEO
CRUCERU
EA
MINDRILA
EA lab
MINDRILA
FIZICA
NECULA
4 11:00
11:50
FIZICA
NECULA
FRANC
PERIETEANU
MATE
SANDU C
RELIGIE
STAN ST
5 12:00
12:50
ED lab
ZLOTEANU
INST EL
GEORGESCU
ENGL
VASILE
ED
ZLOTEANU
BIO
PASCALE
6 13:00
13:50
CHIMIE
IONITA
ROM
MITRAN
ENGL
VASILE
7 14:00
14:50
EA
MINDRILA
TIC
EMCIUC
ED ANTREP
MINDRILA
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE SPORT SPORT
CHIMIE CHIMIE TIC TIC
EA   BADESCU V BADESCU VERONICA
EA lab   BUTUSINA BUTUSINA GABRIELA
ED   CRUCERU CRUCERU CRISTINA
ED ANTREP EDUCATIE ANTREPRENORIALA EMCIUC EMCIUC NATALIA
ED lab   ENACHE ENACHE ADRIAN
ENGL ENGLEZA GEORGESCU GEORGESCU OTILIA
FIZICA FIZICA IONITA IONITA PAULA
FRANC FRANCEZA MARICA A MARICA ADRIAN
GEO GEOGRAFIE MINDRILA MINDRILA FLORINA
INST EL   MITRAN MITRAN MIMI
IST ISTORIE NECULA NECULA MIHAELA
MATE MATEMATICA PASCALE PASCALE GABRIELA
PSIHO PSIHOLOGIE PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
Practica   SANDU C SANDU CARMEN
RELIGIE RELIGIE STAN ST STAN STEFAN
ROM ROMANA VASILE VASILE ANA-MARIA
    ZLOTEANU ZLOTEANU DANA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
2456     1 PERIETEANU FRANC 10B        
2492     4 VASILE ENGL 10B        
2559     1 PASCALE BIO 10B        
2579     1 MARICA A IST 10B        
2635     3 MITRAN ROM 10B        
2669     3 SANDU C MATE 10B        
2718     1 ENACHE SPORT 10B        
2758     1 CRUCERU GEO 10B        
2788     1 IONITA CHIMIE 10B        
2798     2 NECULA FIZICA 10B        
2845     1 EMCIUC TIC 10B        
2901     1 STAN ST RELIGIE 10B        
3032     1 BUTUSINA PSIHO 10B        
3070     2 MINDRILA EA 10B        
3071     2 MINDRILA EA lab 10B        
3072     2 ZLOTEANU ED 10B        
3073     1 ZLOTEANU ED lab 10B        
3074     1 GEORGESCU INST EL 10B        
3075     2 BADESCU V Practica 10B     1-1  
3102     1 MINDRILA ED ANTREP 10B        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e ORAR 2018-2019-2