Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2016/2017 Untis 2016
Bucuresti3.4.2017 9:18

10A   10A
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
*Practica.
BUTUSINA
GEO
ANDRONACHE
SPORT
ARSENI
ROM
IVAN
ENGL
CARLAN
2 9:00
9:50
BIO
CIOCOI
*TIC
PAVEL
MATE
SANDU C
FIZICA
ENEA
3 10:00
10:50
*ED/EA.
ZLOTEANU
IST
MARICA A
MATE
SANDU C
FIZICA
ENEA
MATE
SANDU C
4 11:00
11:50
*Trad/ED.
GEORGESCU
EA
ION
RELIGIE
VASILE
ED
ZLOTEANU
ROM
IVAN
5 12:00
12:50
*EA/Trad.
ION
CHIMIE
IONITA
FRANC
PERIETEANU
PSIHO
IONITA
6 13:00
13:50
ED ANTREP
GEORGESCU
ENGL
CARLAN
ROM
IVAN
Trad
GEORGESCU
EA
ION
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) BUTUSINA, Practica, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40           9) ION, EA, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
  ALEXANDRU, Practica 10A               10) IONITA, CHIMIE, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
2) ZLOTEANU, ED/EA, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40           11) CARLAN, ENGL, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
  ION, EA/ED 10A               12) ARSENI, SPORT, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
3) GEORGESCU, Trad/ED, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40           13) PAVEL, TIC, 411 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
  ZLOTEANU, ED/Trad 10A               14) SANDU C, MATE, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
4) ION, EA/Trad, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40           15) VASILE, RELIGIE, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
  GEORGESCU, Trad/EA 10A               16) PERIETEANU, FRANC, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
5) GEORGESCU, ED ANTREP, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40           17) IVAN, ROM, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
6) ANDRONACHE, GEO, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40           18) ENEA, FIZICA, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
7) CIOCOI, BIO, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40           19) ZLOTEANU, ED, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
8) MARICA A, IST, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40           20) GEORGESCU, Trad, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
                    21) IONITA, PSIHO, 102 10A   1-15,18-21,23-31,34-40          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CHIMIE CHIMIE Trad  
EA   Trad/EA  
EA/ED   Trad/ED  
EA/Trad   ALEXANDRU ALEXANDRU GHEORGHE
ED   ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
ED ANTREP EDUCATIE ANTREPRENORIALA ARSENI ARSENI FLORIN
ED/EA   BUTUSINA BUTUSINA GABRIELA
ED/Trad   CARLAN CARLAN LAURA
ENGL ENGLEZA CIOCOI CIOCOI VERONICA
FIZICA FIZICA ENEA ENEA MIHAELA
FRANC FRANCEZA GEORGESCU GEORGESCU OTILIA
GEO GEOGRAFIE ION ION PAUL
IST ISTORIE IONITA IONITA PAULA
MATE MATEMATICA IVAN IVAN VIOLETA
PSIHO PSIHOLOGIE MARICA A MARICA ADRIAN
Practica   PAVEL PAVEL MARIUTA
RELIGIE RELIGIE PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
ROM ROMANA SANDU C SANDU CARMEN
SPORT SPORT VASILE VASILE ANA-MARIA
    ZLOTEANU ZLOTEANU DANA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
823     3 IVAN ROM 10A   102    
867     1 PERIETEANU FRANC 10A   102    
911     2 CARLAN ENGL 10A   102    
922     3 SANDU C MATE 10A   102    
957     2 ENEA FIZICA 10A   102    
1005     1 IONITA CHIMIE 10A   102    
1011     1 IONITA PSIHO 10A   102    
1017     1 VASILE RELIGIE 10A   102    
1065     1 CIOCOI BIO 10A   102    
1081     1 MARICA A IST 10A   102    
1121     1 ANDRONACHE GEO 10A   102    
1151     1 ARSENI SPORT 10A   102    
1224     1 PAVEL TIC 10A 411 102    
1291     2 ION EA 10A   102    
1292     2 ZLOTEANU ED 10A   102    
1293     1 GEORGESCU Trad 10A   102    
1294     1 GEORGESCU ED ANTREP 10A   102    
1295 1, 2   2 BUTUSINA Practica 10A   102    
        ALEXANDRU Practica 10A        
1296 1, 2   1 ZLOTEANU ED/EA 10A   102    
        ION EA/ED 10A        
1297 1, 2   1 GEORGESCU Trad/ED 10A   102    
        ZLOTEANU ED/Trad 10A        
1298 1, 2   1 ION EA/Trad 10A   102    
        GEORGESCU Trad/EA 10A        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e sem. II verif. orar S 16-19 2016-2017-2 (1) (1) (1) (4)