Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

9P   9P
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
ETH SI MAS
GEORGESCU
*MATE
POPA
*MATE
POPA
6 1:00
1:50
*TIC
PAVEL
SPORT
VLADU
GEO
ANDRONACHE
BIO
UTA
7 2:00
2:50
*PR/ETH SI MAS-L.
BADESCU_V
SPORT
VLADU
ROM
MITRAN
TH GEN
OLTEAN
8 3:00
3:50
GEO
ANDRONACHE
Practica.
BADESCU_V
CHIMIE
POPESCU CAS
ETH SI MAS
GEORGESCU
BIO
UTA
9 4:00
4:50
LOGICA
BEZDADEA
ETH SI MAS - LA.
GEORGESCU
ROM
MITRAN
IST
MARICA A
RELIGIE
STAN ST
10 5:00
5:50
IST
MARICA A
Consiliere
GEORGESCU
CHIMIE
POPESCU CAS
ETH SI MAS
GEORGESCU
TH GEN
OLTEAN
11 6:00
6:50
FRANC
BUSTIUC
GERM
STOICA
FIZICA
TANASE
TH GEN
OLTEAN
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) PAVEL, TIC, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41           10) GEORGESCU, ETH SI MAS - LAB/PR, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) ANDRONACHE, GEO, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41             COMAN, PR/ETH SI MAS-LAB 9P              
3) BEZDADEA, LOGICA, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41           11) GEORGESCU, Consiliere, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) MARICA A, IST, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41           12) STOICA, GERM, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) BUSTIUC, FRANC, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41           13) POPA, MATE, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) GEORGESCU, ETH SI MAS, 9P   1-15,18-21,23-32,34-41           14) POPESCU CAS, CHIMIE, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) VLADU, SPORT, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41           15) MITRAN, ROM, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) BADESCU_V, PR/ETH SI MAS-LAB, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41           16) TANASE, FIZICA, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41          
  GEORGESCU, ETH SI MAS - LAB/PR 9P               17) GEORGESCU, ETH SI MAS, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41          
9) BADESCU_V, Practica, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41           18) OLTEAN, TH GEN, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41          
  COMAN, Practica 9P               19) UTA, BIO, 9P   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    20) UTA, BIO, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    21) STAN ST, RELIGIE, 17 9P   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TH GEN  
CHIMIE CHIMIE TIC TIC
Consiliere   ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
ETH SI MAS   BADESCU_V BADESCU VERONICA
ETH SI MAS - LAB/PR   BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
FIZICA FIZICA BUSTIUC BUSTIUC ANTOANETA
FRANC FRANCEZA COMAN COMAN ALINA
GEO GEOGRAFIE GEORGESCU GEORGESCU OTILIA
GERM GERMANA MARICA A MARICA ADRIAN
IST ISTORIE MITRAN MITRAN MIMI
LOGICA LOGICA OLTEAN OLTEAN NINA
MATE MATEMATICA PAVEL PAVEL MARIUTA
PR/ETH SI MAS-LAB   POPA POPA LUCIAN
Practica   POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
RELIGIE RELIGIE STAN ST STAN STEFAN
ROM ROMANA STOICA STOICA IULIA
SPORT SPORT TANASE TANASE MARIA
    UTA UTA ADRIANA
    VLADU VLADU CLAUDIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1648     2 MITRAN ROM 9P   17    
1672     1 TANASE FIZICA 9P   17    
1684     2 PAVEL TIC 9P   17    
1704     3 POPA MATE 9P   17    
1718     2 UTA BIO 9P   17    
1751     1 STAN ST RELIGIE 9P   17    
1770     1 BEZDADEA LOGICA 9P   17    
1807     1 STOICA GERM 9P   17    
1836     1 BUSTIUC FRANC 9P   17    
1886     2 MARICA A IST 9P   17    
1928     2 POPESCU CAS CHIMIE 9P   17    
1952     2 VLADU SPORT 9P   17    
1994     2 ANDRONACHE GEO 9P   17    
2092     3 OLTEAN TH GEN 9P   17    
2093     3 GEORGESCU ETH SI MAS 9P   17    
2094 1, 2   1 BADESCU_V PR/ETH SI MAS-LAB 9P   17    
        GEORGESCU ETH SI MAS - LAB/PR 9P        
2095 1, 2   1 GEORGESCU ETH SI MAS - LAB/PR 9P   17    
        COMAN PR/ETH SI MAS-LAB 9P        
2096 1, 2   1 BADESCU_V Practica 9P   17    
        COMAN Practica 9P        
2099     1 GEORGESCU Consiliere 9P   17    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018