Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2016/2017 Untis 2016
Bucuresti3.4.2017 9:18

9P   9P
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
Consiliere
ION
BIO
CIOCOI
6 13:00
13:50
TH. GEN. EL/AUT
ION
FRANC
BUSTIUC
MATE
BERCEA
SPORT
ENACHE
*TIC
EMCIUC
7 14:00
14:50
IST
MARICA A
SPORT
ENACHE
BIO
CIOCOI
8 15:00
15:50
ROM
MITRAN
CHIMIE
IONITA
LOGICA
BEZDADEA
ROM
MITRAN
ELECT. SI MAS.
MINDRILA
9 16:00
16:50
RELIGIE
RADU C
Practica
SANDUC
ENGL
RADULESCU
GEO
LAZAR
MATE
BERCEA
10 17:00
17:50
ELECT. SI MAS.
MINDRILA
CHIMIE
IONITA
FIZICA
NECULA
Practica
SANDUC
11 18:00
18:50
IST
MARICA A
electr.si mas.l
MINDRILA
TH. GEN. EL/AUT
ION
GEO
LAZAR
ELECT. SI MAS.
MINDRILA
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) ION, TH. GEN. EL/AUT, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40           10) MINDRILA, electr.si mas.lab, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40          
2) MITRAN, ROM, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40           11) BERCEA, MATE, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40          
3) RADU C, RELIGIE, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40           12) ENACHE, SPORT, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40          
4) MINDRILA, ELECT. SI MAS., 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40           13) BEZDADEA, LOGICA, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40          
5) MARICA A, IST, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40           14) RADULESCU, ENGL, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40          
6) ION, Consiliere, 9P   1-15,18-21,23-31,34-40           15) NECULA, FIZICA, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40          
7) BUSTIUC, FRANC, 9P   1-15,18-21,23-31,34-40           16) CIOCOI, BIO, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40          
8) IONITA, CHIMIE, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40           17) LAZAR, GEO, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40          
9) SANDUC, Practica, 22 9P   1-15,18-21,23-31,34-40           18) CIOCOI, BIO, 9P   1-15,18-21,23-31,34-40          
                    19) EMCIUC, TIC, 206 9P   1-15,18-21,23-31,34-40          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CHIMIE CHIMIE electr.si mas.lab  
Consiliere   BERCEA BERCEAROXANA
ELECT. SI MAS.   BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
ENGL ENGLEZA BUSTIUC BUSTIUC ANTOANETA
FIZICA FIZICA CIOCOI CIOCOI VERONICA
FRANC FRANCEZA EMCIUC EMCIUC NATALIA
GEO GEOGRAFIE ENACHE ENACHE ADRIAN
IST ISTORIE ION ION PAUL
LOGICA LOGICA IONITA IONITA PAULA
MATE MATEMATICA LAZAR LAZAR MIHAELA
Practica   MARICA A MARICA ADRIAN
RELIGIE RELIGIE MINDRILA MINDRILA FLORINA
ROM ROMANA MITRAN MITRAN MIMI
SPORT SPORT NECULA NECULA MIHAELA
TH. GEN. EL/AUT   RADU C RADU CATALIN
    RADULESCU RADULESCU ADRIANA
    SANDUC SANDUC TATIANA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
818     2 MITRAN ROM 9P   22    
856     1 RADULESCU ENGL 9P   22    
888     1 BUSTIUC FRANC 9P   22    
936     3 BERCEA MATE 9P   22    
974     1 NECULA FIZICA 9P   22    
1004     2 IONITA CHIMIE 9P   22    
1031     1 RADU C RELIGIE 9P   22    
1064     2 CIOCOI BIO 9P   22    
1080     2 MARICA A IST 9P   22    
1139     2 LAZAR GEO 9P   22    
1173     2 ENACHE SPORT 9P   22    
1188     1 BEZDADEA LOGICA 9P   22    
1233     2 EMCIUC TIC 9P 206 22    
1287     3 ION TH. GEN. EL/AUT 9P   22    
1288     3 MINDRILA ELECT. SI MAS. 9P   22    
1289     2 SANDUC Practica 9P   22    
1290     1 MINDRILA electr.si mas.lab 9P   22    
1560     1 ION Consiliere 9P   22    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e sem. II verif. orar S 16-19 2016-2017-2 (1) (1) (1) (4)