Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

12D   12D
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
GEO
ANDRONACHE
GEO
ANDRONACHE
ROM
MANTA
*MEDIU CONC/PR.
POPESCU COS
2 9:00
9:50
FRANC
BUSTIUC
MATE
BERCEA
MEDIU CONC
POPESCU COS
ECO APL
ROMULUS
3 10:00
10:50
ROM
MANTA
ROM
MANTA
Org unit pos
POPESCU COS
*PROM SERV/PR.
BABARADA
4 11:00
11:50
FRANC
BUSTIUC
MATE
BERCEA
GERM
STOICA
5 12:00
12:50
RELIGIE
RADU C
IST
MARICA M
Utiliz.th.lucru
BABARADA
*FIN AF/PR.
MATROSENCO
MATE
BERCEA
6 1:00
1:50
*TIC
TOMA
FIn af
MATROSENCO
SPORT
VLADU
GERM
STOICA
7 2:00
2:50
8 3:00
3:50
9 4:00
4:50
10 5:00
5:50
11 6:00
6:50
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) ANDRONACHE, GEO, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41           11) POPESCU COS, Org unit pos, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) BUSTIUC, FRANC, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41           12) BABARADA, Utiliz.th.lucru lab., 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) MANTA, ROM, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41           13) VLADU, SPORT, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) RADU C, RELIGIE, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41           14) POPESCU COS, MEDIU CONC/PR, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) TOMA, TIC, 104 12D   1-15,18-21,23-32,34-41             DICU L, PR/MEDIU CONC 12D              
6) BERCEA, MATE, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41           15) BABARADA, PROM SERV/PR, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) BERCEA, MATE, 12D   1-15,18-21,23-32,34-41             DICU L, PR/PROM SERV 12D              
8) MARICA M, IST, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41           16) MATROSENCO, FIN AF/PR, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41          
9) MATROSENCO, FIn af, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41             DICU L, PR/FIN AF 12D              
10) POPESCU COS, MEDIU CONC, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41           17) ROMULUS, ECO APL, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    18) STOICA, GERM, 108 12D   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
ECO APL ECONOME APLICATA ROM ROMANA
FIN AF/PR   SPORT SPORT
FIn af   TIC TIC
FRANC FRANCEZA Utiliz.th.lucru lab.  
GEO GEOGRAFIE ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
GERM GERMANA BABARADA BABARADA DAN
IST ISTORIE BERCEA BERCEAROXANA
MATE MATEMATICA BUSTIUC BUSTIUC ANTOANETA
MEDIU CONC   DICU L DICU LEONARD
MEDIU CONC/PR   MANTA MANTA MARA
Org unit pos   MARICA M MARICA MARCELA
PR/FIN AF   MATROSENCO MATROSENCO FLORINA
PR/MEDIU CONC   POPESCU COS POPESCU COSTINELA
PR/PROM SERV   RADU C RADU CATALIN
PROM SERV/PR   ROMULUS ROMULUS ECATERINA
RELIGIE RELIGIE STOICA STOICA IULIA
    TOMA TOMA SIMONA
    VLADU VLADU CLAUDIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1605     1 TOMA TIC 12D   108    
1615     3 MANTA ROM 12D   108    
1747     1 RADU C RELIGIE 12D   108    
1781     2 ROMULUS ECO APL 12D   108    
1811     2 STOICA GERM 12D   108    
1843     2 BUSTIUC FRANC 12D   108    
1872     3 BERCEA MATE 12D   108    
1953     1 VLADU SPORT 12D   108    
2012     2 ANDRONACHE GEO 12D   108    
2047     1 MARICA M IST 12D   108    
2279     1 POPESCU COS MEDIU CONC 12D   108    
2280     1 MATROSENCO FIn af 12D   108    
2281     1 BABARADA Utiliz.th.lucru lab. 12D   108    
2282     2 POPESCU COS Org unit pos 12D   108    
2283 1, 2   2 POPESCU COS MEDIU CONC/PR 12D   108    
        DICU L PR/MEDIU CONC 12D        
2284 1, 2   2 MATROSENCO FIN AF/PR 12D   108    
        DICU L PR/FIN AF 12D        
2285 1, 2   2 BABARADA PROM SERV/PR 12D   108    
        DICU L PR/PROM SERV 12D        
2425     0     12D   108    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018