Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2018/2019 Untis 2016
Bucuresti4.2.2019 14:47

12C   12C
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
GEOGR
ANDRONACHE
*El. pr. lab
BARBIERU
CHIMIE
POPESCU CAS
2 9:00
9:50
MATE
IONESCU S
Ret calc
IOANAS
FIZICA
NECULA
ENGL
ILIE G
MATE
IONESCU S
3 10:00
10:50
ENGL
ILIE G
ENGL
ILIE G
TIC
EMCIUC
FRANC
PERIETEANU
4 11:00
11:50
Th com
MICLEA
RELIGIE
RADU C
FIZICA
NECULA
Ret com
COMAN
5 12:00
12:50
Calitate
OLTEAN
ROM
MANTA
SPORT
ARSENI
FRANC
PERIETEANU
*Ret com LAB
COMAN
6 13:00
13:50
*CALITATE LAB
OLTEAN
IST
MARICA M
*Planif lab
SANDU V
ROM
MANTA
ROM
MANTA
7 14:00
14:50
Planif
SANDU V
ECO APL
SANDU V
Th com
MICLEA
*STF lab
BADESCU V
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nume Nume Nume Nume
CALITATE LAB   STF lab  
CHIMIE CHIMIE TIC TIC
Calitate   Th com  
ECO APL ECONOME APLICATA ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
ENGL ENGLEZA ARSENI ARSENI FLORIN
El. pr. lab   BADESCU V BADESCU VERONICA
FIZICA FIZICA BARBIERU BARBIERU DAN
FRANC FRANCEZA COMAN COMAN ALINA
GEOGR   EMCIUC EMCIUC NATALIA
IST ISTORIE ILIE G ILIE GABRIELA
MATE MATEMATICA IOANAS IOANAS OVIDIU
Planif   IONESCU S IONESCU SIMONA
Planif lab   MANTA MANTA MARA
RELIGIE RELIGIE MARICA M MARICA MARCELA
ROM ROMANA MICLEA MICLEA DENISIA
Ret calc   NECULA NECULA MIHAELA
Ret com   OLTEAN OLTEAN NINA
Ret com LAB   PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
SPORT SPORT POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
    RADU C RADU CATALIN
    SANDU V SANDU VERONICA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
2463     2 PERIETEANU FRANC 12C        
2512     4 ILIE G ENGL 12C        
2604     1 MARICA M IST 12C        
2615     3 MANTA ROM 12C        
2680     3 IONESCU S MATE 12C        
2709     1 ARSENI SPORT 12C        
2740     1 ANDRONACHE GEOGR 12C        
2769     1 POPESCU CAS CHIMIE 12C        
2805     2 NECULA FIZICA 12C        
2838     1 EMCIUC TIC 12C        
2864     1 SANDU V ECO APL 12C        
2882     1 RADU C RELIGIE 12C        
3128     1 SANDU V Planif 12C        
3129     1 SANDU V Planif lab 12C        
3130     1 OLTEAN Calitate 12C        
3131     1 OLTEAN CALITATE LAB 12C        
3132     1 BARBIERU El. pr. lab 12C        
3133     1 BADESCU V STF lab 12C        
3134     1 COMAN Ret com 12C        
3135     1 COMAN Ret com LAB 12C        
3136     1 IOANAS Ret calc 12C        
3137     2 MICLEA Th com 12C        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e sem.II orar 2018-2019-4 FEB