Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

12C   12C
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
MATE
CHIRITA
*TH COM/EL PR.
VOICU
ECO APL
ROMULUS
IST
MARICA A
ROM
MANTA
2 9:00
9:50
*EL PR/TH COM.
BARBIERU
MATE
CHIRITA
ROM
MANTA
FRANC
BUSTIUC
3 10:00
10:50
Th com
VOICU
*STF/PLANIF.
GEORGESCU
Planif
MINDRILA
ENGL.
IONAS
ROM
MANTA
4 11:00
11:50
GEO
ANDRONACHE
*PLANIF/STF.
MINDRILA
FIZICA
ENEA
RELIGIE
RADU C
ENGL.
IONAS
5 12:00
12:50
ENGL.
IONAS
*RET COM/AS CALI.
MICLEA
*As calit
TRIFU
*TIC
PAVEL
FIZICA
ENEA
6 1:00
1:50
Ret calc
IOANAS
*AS CALIT/RET CO.
TRIFU
ENGL.
IONAS
SPORT
ARSENI
FRANC
BUSTIUC
7 2:00
2:50
Ret com
MICLEA
CHIMIE
POPESCU CAS
8 3:00
3:50
9 4:00
4:50
10 5:00
5:50
11 6:00
6:50
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) CHIRITA, MATE, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41           10) MICLEA, RET COM/AS CALIT, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) VOICU, Th com, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41             TRIFU, AS CALIT/RET COM 12C              
3) ANDRONACHE, GEO, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41           11) TRIFU, AS CALIT/RET COM, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) IONAS, ENGL, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41             MICLEA, RET COM/AS CALIT 12C              
  CARLAN, ENGL 12C               12) ROMULUS, ECO APL, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) IOANAS, Ret calc, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41           13) MINDRILA, Planif, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) VOICU, TH COM/EL PR, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41           14) ENEA, FIZICA, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
  BARBIERU, EL PR/TH COM 12C               15) TRIFU, As calit, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) BARBIERU, EL PR/TH COM, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41           16) MICLEA, Ret com, 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
  VOICU, TH COM/EL PR 12C               17) MARICA A, IST, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) GEORGESCU, STF/PLANIF, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41           18) MANTA, ROM, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
  MINDRILA, PLANIF/STF 12C               19) RADU C, RELIGIE, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
9) MINDRILA, PLANIF/STF, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41           20) PAVEL, TIC, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
  GEORGESCU, STF/PLANIF 12C               21) ARSENI, SPORT, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    22) POPESCU CAS, CHIMIE, 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    23) BUSTIUC, FRANC, 406 12C   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
AS CALIT/RET COM   TIC TIC
As calit   Th com  
CHIMIE CHIMIE ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
ECO APL ECONOME APLICATA ARSENI ARSENI FLORIN
EL PR/TH COM   BARBIERU BARBIERU DAN
ENGL ENGLEZA BUSTIUC BUSTIUC ANTOANETA
FIZICA FIZICA CARLAN CARLAN LAURA
FRANC FRANCEZA CHIRITA CHIRITA DANIELA
GEO GEOGRAFIE ENEA ENEA MIHAELA
IST ISTORIE GEORGESCU GEORGESCU OTILIA
MATE MATEMATICA IOANAS IOANAS OVIDIU
PLANIF/STF   IONAS IONAS RODICA
Planif   MANTA MANTA MARA
RELIGIE RELIGIE MARICA A MARICA ADRIAN
RET COM/AS CALIT   MICLEA MICLEA DENISIA
ROM ROMANA MINDRILA MINDRILA FLORINA
Ret calc   PAVEL PAVEL MARIUTA
Ret com   POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
SPORT SPORT RADU C RADU CATALIN
STF/PLANIF   ROMULUS ROMULUS ECATERINA
TH COM/EL PR   TRIFU TRIFU ADRIANA
    VOICU VOICU MARIN
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1614     3 MANTA ROM 12C   406    
1656     2 ENEA FIZICA 12C   406    
1682     1 PAVEL TIC 12C   406    
1746     1 RADU C RELIGIE 12C   406    
1780     1 ROMULUS ECO APL 12C   406    
1805 1, 2   4 IONAS ENGL 12C   406    
        CARLAN ENGL 12C        
1842     2 BUSTIUC FRANC 12C   406    
1862     3 CHIRITA MATE 12C   406    
1898     1 MARICA A IST 12C   406    
1927     1 POPESCU CAS CHIMIE 12C   406    
1968     1 ARSENI SPORT 12C   406    
2011     1 ANDRONACHE GEO 12C   406    
2268     1 MINDRILA Planif 12C   406    
2269     1 TRIFU As calit 12C   406    
2270     1 MICLEA Ret com 12C   406    
2271     1 IOANAS Ret calc 12C   406    
2272     1 VOICU Th com 12C   406    
2273 1, 2   1 VOICU TH COM/EL PR 12C   406    
        BARBIERU EL PR/TH COM 12C        
2274 1, 2   1 BARBIERU EL PR/TH COM 12C   406    
        VOICU TH COM/EL PR 12C        
2275 1, 2   1 MICLEA RET COM/AS CALIT 12C   406    
        TRIFU AS CALIT/RET COM 12C        
2276 1, 2   1 TRIFU AS CALIT/RET COM 12C   406    
        MICLEA RET COM/AS CALIT 12C        
2277 1, 2   1 GEORGESCU STF/PLANIF 12C   406    
        MINDRILA PLANIF/STF 12C        
2278 1, 2   1 MINDRILA PLANIF/STF 12C   406    
        GEORGESCU STF/PLANIF 12C        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018