Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

10S   10S
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
BIO
STANESCU
ROM
CHITU
*TIC
EMCIUC
CHIMIE
POPESCU CAS
ROM
CHITU
2 9:00
9:50
FRANC
PERIETEANU
PST
ENACHE
PSIHO
DRAGHICI D
MATE
IONESCU S
RELIGIE
STAN ST
3 10:00
10:50
PSP
ENACHE
IST
MARICA A
FIZICA
ENEA
PSP
ENACHE
MATE
IONESCU S
4 11:00
11:50
GEO
ANDRONACHE
ROM
CHITU
ENGL
RADULESCU
5 12:00
12:50
*DESEN
ALEXANDRU I
*ED ANTREP
ALEXANDRESCU
PST
ENACHE
FIZICA
ENEA
6 1:00
1:50
MUZICA
RADU C
7 2:00
2:50
8 3:00
3:50
9 4:00
4:50
10 5:00
5:50
11 6:00
6:50
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) STANESCU, BIO, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41           9) ALEXANDRESCU, ED ANTREP, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) PERIETEANU, FRANC, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41           10) EMCIUC, TIC, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) ENACHE, PSP, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41           11) DRAGHICI D, PSIHO, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) ALEXANDRU I, DESEN, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41           12) ENEA, FIZICA, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) CHITU, ROM, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41           13) POPESCU CAS, CHIMIE, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) ENACHE, PST, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41           14) IONESCU S, MATE, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) MARICA A, IST, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41           15) ENEA, FIZICA, 10S   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) ANDRONACHE, GEO, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41           16) STAN ST, RELIGIE, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    17) RADULESCU, ENGL, 403 10S   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    18) RADU C, MUZICA, 10S   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CHIMIE CHIMIE ALEXANDRESCU ALEXANDRESCU IULIAN
DESEN   ALEXANDRU I ALEXANDRU IOANA
ED ANTREP EDUCATIE ANTREPRENORIALA ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
ENGL ENGLEZA CHITU CHITU GEORGIANA
FIZICA FIZICA DRAGHICI D DRAGHICI DANA
FRANC FRANCEZA EMCIUC EMCIUC NATALIA
GEO GEOGRAFIE ENACHE ENACHE ADRIAN
IST ISTORIE ENEA ENEA MIHAELA
MATE MATEMATICA IONESCU S IONESCU SIMONA
MUZICA   MARICA A MARICA ADRIAN
PSIHO PSIHOLOGIE PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
PSP   POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
PST   RADU C RADU CATALIN
RELIGIE RELIGIE RADULESCU RADULESCU ADRIANA
ROM ROMANA STAN ST STAN STEFAN
    STANESCU STANESCU ALEXANDRA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1628     3 CHITU ROM 10S   403    
1654     2 ENEA FIZICA 10S   403    
1697     1 EMCIUC TIC 10S   403    
1699     1 ALEXANDRU I DESEN 10S   403    
1709     1 STANESCU BIO 10S   403    
1727     1 RADU C MUZICA 10S   403    
1759     1 STAN ST RELIGIE 10S   403    
1789     1 ALEXANDRESCU ED ANTREP 10S   403    
1820     1 PERIETEANU FRANC 10S   403    
1876     2 IONESCU S MATE 10S   403    
1891     1 MARICA A IST 10S   403    
1924     1 POPESCU CAS CHIMIE 10S   403    
1980     2 ENACHE PST 10S   403 1-1  
1981     4 ENACHE PSP 10S   403 1-1  
2002     1 ANDRONACHE GEO 10S   403    
2026     2 RADULESCU ENGL 10S   403    
2058     1 DRAGHICI D PSIHO 10S   403    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018