Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

10P   10P
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
SPORT
ENACHE
Practica
SANDUC
6 1:00
1:50
PSIHO
BUTUSINA
CHIMIE
IONITA
SPORT
ENACHE
EA lab
SANDU V
*Practica
SANDUC
7 2:00
2:50
Consiliere
ION
EA lab
SANDU V
ROM
MITRAN
RELIGIE
STAN ST
8 3:00
3:50
ED
ION
INST EL
MIHAI
ED lab
ION
9 4:00
4:50
ED lab
ION
ENGL
RADULESCU
EA lab
SANDU V
10 5:00
5:50
ED lab
ION
EA
SANDU V
FIZICA
NECULA
MATE
CHIRITA
11 6:00
6:50
EA lab
SANDU V
EA
SANDU V
INST EL - Lab
MIHAI
12 7:00
7:50
FRANC
BUSTIUC
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) ENACHE, SPORT, 10P   1-15,18-21,23-32,34-41           9) SANDU V, EA, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) BUTUSINA, PSIHO, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41           10) MITRAN, ROM, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) ION, Consiliere, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41           11) RADULESCU, ENGL, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) ION, ED, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41           12) NECULA, FIZICA, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) ION, ED lab, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41           13) STAN ST, RELIGIE, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) IONITA, CHIMIE, 10P   1-15,18-21,23-32,34-41           14) CHIRITA, MATE, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) SANDU V, EA lab, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41           15) MIHAI, INST EL - Lab, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) MIHAI, INST EL, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41           16) BUSTIUC, FRANC, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    17) SANDUC, Practica, 10P   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    18) SANDUC, Practica, 22 10P   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
CHIMIE CHIMIE RELIGIE RELIGIE
Consiliere   ROM ROMANA
EA   SPORT SPORT
EA lab   BUSTIUC BUSTIUC ANTOANETA
ED   BUTUSINA BUTUSINA GABRIELA
ED lab   CHIRITA CHIRITA DANIELA
ENGL ENGLEZA ENACHE ENACHE ADRIAN
FIZICA FIZICA ION ION PAUL
FRANC FRANCEZA IONITA IONITA PAULA
INST EL   MIHAI MIHAI MONICA
INST EL - Lab   MITRAN MITRAN MIMI
MATE MATEMATICA NECULA NECULA MIHAELA
PSIHO PSIHOLOGIE RADULESCU RADULESCU ADRIANA
Practica   SANDU V SANDU VERONICA
    SANDUC SANDUC TATIANA
    STAN ST STAN STEFAN
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1640     2 MITRAN ROM 10P   22    
1664     1 NECULA FIZICA 10P   22    
1758     1 STAN ST RELIGIE 10P   22    
1840     1 BUSTIUC FRANC 10P   22    
1869     1 CHIRITA MATE 10P   22    
1934     1 IONITA CHIMIE 10P   22    
1982     2 ENACHE SPORT 10P   22    
2027     1 RADULESCU ENGL 10P   22    
2059     1 BUTUSINA PSIHO 10P   22    
2060     1 ION Consiliere 10P   22    
2137     2 ION ED 10P   22    
2138     2 SANDU V EA 10P   22    
2139     1 MIHAI INST EL 10P   22    
2140     4 SANDU V EA lab 10P   22    
2141     4 ION ED lab 10P   22    
2142     7 SANDUC Practica 10P   22   6
2424     1 MIHAI INST EL - Lab 10P   22    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018