Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

10G   10G
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
SPORT
ENACHE
ED ANTREP
ALEXANDRESCU
MATE
IONESCU S
GEO
ANDRONACHE
ROM
SIMION
2 9:00
9:50
MATE
IONESCU S
CHIMIE
POPESCU CAS
FRANC
RACOF
IST
MARICA M
3 10:00
10:50
ENGL
IONAS
BIO
UTA
PSIHO
DRAGHICI D
MATE
IONESCU S
FIZICA
NECULA
4 11:00
11:50
ROM
SIMION
SPORT
ENACHE
ENGL
IONAS
5 12:00
12:50
*INFO
STAN
ROM
SIMION
CHIMIE
POPESCU CAS
FRANC
RACOF
6 1:00
1:50
*DESEN/MUZ.
RADU C
*TIC
STAN
FIZICA
NECULA
RELIGIE
RADU C
7 2:00
2:50
8 3:00
3:50
9 4:00
4:50
10 5:00
5:50
11 6:00
6:50
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) ENACHE, SPORT, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41           8) UTA, BIO, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) IONESCU S, MATE, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41           9) STAN, INFO, 208 10G   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) IONAS, ENGL, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41           10) STAN, TIC, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) SIMION, ROM, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41           11) DRAGHICI D, PSIHO, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) RADU C, DESEN/MUZ, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41           12) NECULA, FIZICA, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41          
  ALEXANDRU I, DESEN/MUZ, 105A 10G               13) ANDRONACHE, GEO, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) ALEXANDRESCU, ED ANTREP, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41           14) RACOF, FRANC, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) POPESCU CAS, CHIMIE, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41           15) RADU C, RELIGIE, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    16) MARICA M, IST, 105A 10G   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CHIMIE CHIMIE ALEXANDRESCU ALEXANDRESCU IULIAN
DESEN/MUZ   ALEXANDRU I ALEXANDRU IOANA
ED ANTREP EDUCATIE ANTREPRENORIALA ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
ENGL ENGLEZA DRAGHICI D DRAGHICI DANA
FIZICA FIZICA ENACHE ENACHE ADRIAN
FRANC FRANCEZA IONAS IONAS RODICA
GEO GEOGRAFIE IONESCU S IONESCU SIMONA
INFO INFORMATICA MARICA M MARICA MARCELA
IST ISTORIE NECULA NECULA MIHAELA
MATE MATEMATICA POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
PSIHO PSIHOLOGIE RACOF RACOF MIHAELA
RELIGIE RELIGIE RADU C RADU CATALIN
ROM ROMANA SIMION SIMION ELENA
SPORT SPORT STAN STAN CLAUDIA
    UTA UTA ADRIANA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1606     1 STAN INFO 10G   105A    
1607     1 STAN TIC 10G   105A    
1633     4 SIMION ROM 10G   105A    
1663     3 NECULA FIZICA 10G   105A    
1702 1, 2   1 RADU C DESEN/MUZ 10G   105A    
        ALEXANDRU I DESEN/MUZ 10G   105A    
1722     2 UTA BIO 10G   105A    
1736     1 RADU C RELIGIE 10G   105A    
1788     1 ALEXANDRESCU ED ANTREP 10G   105A    
1830     2 RACOF FRANC 10G   105A    
1877     4 IONESCU S MATE 10G   105A    
1910     1 MARICA M IST 10G   105A    
1920     2 POPESCU CAS CHIMIE 10G   105A    
1979     2 ENACHE SPORT 10G   105A    
2001     1 ANDRONACHE GEO 10G   105A    
2038     2 IONAS ENGL 10G   105A    
2057     1 DRAGHICI D PSIHO 10G   105A    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018