Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

9S   9S
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
MUZICA
RADU C
FRANC
PERIETEANU
ENGL
IONAS
2 9:00
9:50
PSP
ARSENI
PSP
ARSENI
TIC
PAVEL
CHIMIE
POPESCU CAS
LOGICA
BEZDADEA
3 10:00
10:50
MATE
MARIN
GEO
ANDRONACHE
FIZICA
ENEA
4 11:00
11:50
*DESEN
ALEXANDRU I
BIO
STANESCU
FIZICA
ENEA
PST
ARSENI
ROM
MANTA
5 12:00
12:50
MATE
MARIN
ROM
MANTA
TIC
PAVEL
ROM
MANTA
RELIGIE
STAN ST
6 13:00
13:50
PST
ARSENI
ENGL
IONAS
IST
MARICA A
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) RADU C, MUZICA, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41           9) PAVEL, TIC, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) ARSENI, PSP, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41           10) ENEA, FIZICA, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) ALEXANDRU I, DESEN, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41           11) PERIETEANU, FRANC, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) MARIN, MATE, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41           12) POPESCU CAS, CHIMIE, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) ARSENI, PST, 9S   1-15,18-21,23-32,34-41           13) ANDRONACHE, GEO, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) STANESCU, BIO, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41           14) ARSENI, PST, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) MANTA, ROM, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41           15) MARICA A, IST, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) IONAS, ENGL, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41           16) BEZDADEA, LOGICA, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    17) STAN ST, RELIGIE, 104 9S   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CHIMIE CHIMIE ALEXANDRU I ALEXANDRU IOANA
DESEN   ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
ENGL ENGLEZA ARSENI ARSENI FLORIN
FIZICA FIZICA BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
FRANC FRANCEZA ENEA ENEA MIHAELA
GEO GEOGRAFIE IONAS IONAS RODICA
IST ISTORIE MANTA MANTA MARA
LOGICA LOGICA MARICA A MARICA ADRIAN
MATE MATEMATICA MARIN MARIN CORINA
MUZICA   PAVEL PAVEL MARIUTA
PSP   PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
PST   POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
RELIGIE RELIGIE RADU C RADU CATALIN
ROM ROMANA STAN ST STAN STEFAN
    STANESCU STANESCU ALEXANDRA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1612     3 MANTA ROM 9S   104    
1651     2 ENEA FIZICA 9S   104    
1687     2 PAVEL TIC 9S   104    
1698     1 ALEXANDRU I DESEN 9S   104    
1705     1 STANESCU BIO 9S   104    
1726     1 RADU C MUZICA 9S   104    
1754     1 STAN ST RELIGIE 9S   104    
1769     1 BEZDADEA LOGICA 9S   104    
1818     1 PERIETEANU FRANC 9S   104    
1856     2 MARIN MATE 9S   104    
1885     1 MARICA A IST 9S   104    
1929     1 POPESCU CAS CHIMIE 9S   104    
1957     2 ARSENI PST 9S   104 1-1  
1958     4 ARSENI PSP 9S   104 1-1  
1990     1 ANDRONACHE GEO 9S   104    
2043     2 IONAS ENGL 9S   104    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018