Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2018/2019 Untis 2016
Bucuresti6.10.2018 21:24

9S   9S
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
PSP
ARSENI
PST
ARSENI
PST
ARSENI
PSP
ARSENI
2 9:00
9:50
FRANC
PERIETEANU
ROM
MANTA
RELIGIE
STAN ST
3 10:00
10:50
DESEN
POPA A.
GEOGR
ANDRONACHE
MUZICA
RADU C
IST
MARICA A
ROM
MANTA
4 11:00
11:50
FIZICA
GEORGESCU
MATE
SANDU C
MATE
SANDU C
ENGL
CARLAN
LOGICA
BEZDADEA
5 12:00
12:50
ENGL
CARLAN
TIC
PAVEL
TIC
PAVEL
CHIMIE
IONITA
ROM
MANTA
6 13:00
13:50
FIZICA
GEORGESCU
BIO
STANESCU
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CHIMIE CHIMIE ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
DESEN   ARSENI ARSENI FLORIN
ENGL ENGLEZA BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
FIZICA FIZICA CARLAN CARLAN LAURA
FRANC FRANCEZA GEORGESCU GEORGESCU OTILIA
GEOGR   IONITA IONITA PAULA
IST ISTORIE MANTA MANTA MARA
LOGICA LOGICA MARICA A MARICA ADRIAN
MATE MATEMATICA PAVEL PAVEL MARIUTA
MUZICA   PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
PSP   POPA A. POPA AURORA
PST   RADU C RADU CATALIN
RELIGIE RELIGIE SANDU C SANDU CARMEN
ROM ROMANA STAN ST STAN STEFAN
    STANESCU STANESCU ALEXANDRA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
2455     1 PERIETEANU FRANC 9S        
2523     2 CARLAN ENGL 9S        
2542     1 BEZDADEA LOGICA 9S        
2549     1 STANESCU BIO 9S        
2576     1 MARICA A IST 9S        
2609     3 MANTA ROM 9S        
2676     2 SANDU C MATE 9S        
2715     2 ARSENI PST 9S        
2716     4 ARSENI PSP 9S        
2739     1 ANDRONACHE GEOGR 9S        
2794     1 IONITA CHIMIE 9S        
2810     2 GEORGESCU FIZICA 9S        
2830     2 PAVEL TIC 9S        
2851     1 POPA A. DESEN 9S        
2853     1 RADU C MUZICA 9S        
2907     1 STAN ST RELIGIE 9S        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e ORAR 2018-2019-2