Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti11/4/2017 5:31

12F   12F
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
CHIMIE
IONITA
FRANC
LOUATRON
GEO
ANDRONACHE
*TIC
TOMA
FILOZOFIE
BEZDADEA
2 9:00
9:50
FIZICA
ENEA
ROM
MANTA
MATE
SANDU C
ROM
MANTA
3 10:00
10:50
MATE
SANDU C
ROM
MANTA
RELIGIE
RADU C
MATE
SANDU C
4 11:00
11:50
BIO
UTA
FRANC
LOUATRON
SPORT
VLADU
FIZICA
ENEA
ENGL
VASILE
5 12:00
12:50
CHIMIE
IONITA
BIO
UTA
FIZICA
ENEA
IST
MARICA A
CHIMIE
IONITA
6 1:00
1:50
BIO
UTA
MATE
SANDU C
ENGL
VASILE
ROM
MANTA
7 2:00
2:50
8 3:00
3:50
9 4:00
4:50
10 5:00
5:50
11 6:00
6:50
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) IONITA, CHIMIE, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41           7) UTA, BIO, 12F   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) ENEA, FIZICA, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41           8) ANDRONACHE, GEO, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) UTA, BIO, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41           9) VLADU, SPORT, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) LOUATRON, FRANC, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41           10) VASILE, ENGL, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) MANTA, ROM, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41           11) TOMA, TIC, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41          
6) SANDU C, MATE, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41           12) RADU C, RELIGIE, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    13) MARICA A, IST, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    14) BEZDADEA, FILOZOFIE, 405 12F   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CHIMIE CHIMIE ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
ENGL ENGLEZA BEZDADEA BEZDADEA FLORIN
FILOZOFIE   ENEA ENEA MIHAELA
FIZICA FIZICA IONITA IONITA PAULA
FRANC FRANCEZA LOUATRON LOUATRON CORNELIA
GEO GEOGRAFIE MANTA MANTA MARA
IST ISTORIE MARICA A MARICA ADRIAN
MATE MATEMATICA RADU C RADU CATALIN
RELIGIE RELIGIE SANDU C SANDU CARMEN
ROM ROMANA TOMA TOMA SIMONA
SPORT SPORT UTA UTA ADRIANA
    VASILE VASILE ANA-MARIA
    VLADU VLADU CLAUDIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1603     2 TOMA TIC 12F   405    
1616     4 MANTA ROM 12F   405    
1657     4 ENEA FIZICA 12F   405    
1724     3 UTA BIO 12F   405    
1749     1 RADU C RELIGIE 12F   405    
1771     1 BEZDADEA FILOZOFIE 12F   405    
1833     2 LOUATRON FRANC 12F   405    
1851     4 SANDU C MATE 12F   405    
1899     1 MARICA A IST 12F   405    
1932     3 IONITA CHIMIE 12F   405    
1954     1 VLADU SPORT 12F   405    
2014     1 ANDRONACHE GEO 12F   405    
2037     2 VASILE ENGL 12F   405    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e orar 2017-2018 - 06 oct