Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti16.2.2018 11:35

12A   12A
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
FRANC.
BUSTIUC
Planif
MINDRILA
*EL PR/RET.COM.
BARBIERU
SPORT
ARSENI
FIZICA
TANASE
2 9:00
9:50
Ret com
VOICU
GEO
ANDRONACHE
STF/EL PR.
GEORGESCU
As calit
LIE
IST
MARICA A
3 10:00
10:50
ROM
SIMION
ECO APL
ROMULUS
*RET.COM./STF.
VOICU
FIZICA
TANASE
ENGL.
CARLAN
4 11:00
11:50
MATE
SANDU C
MATE
SANDU C
*PLANIF/AS CALIT.
MINDRILA
CHIMIE
POPESCU CAS
ROM
SIMION
5 12:00
12:50
Th com
MICLEA
*AS CALIT/PLANIF.
LIE
ENGL.
CARLAN
FRANC.
BUSTIUC
6 13:00
13:50
ROM
SIMION
Th com
MICLEA
Ret calc
IOANAS
*TIC
PAVEL
RELIGIE
RADU C
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
10 17:00
17:50
11 18:00
18:50
12 19:00
19:50
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) BUSTIUC, FRANC, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41           13) VOICU, RET.COM./STF, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41          
  PERIETEANU, FRANC 12A                 GEORGESCU, STF/RET.COM. 12A              
2) VOICU, Ret com, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41           14) MINDRILA, PLANIF/AS CALIT, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) SIMION, ROM, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41             LIE, AS CALIT/PLANIF 12A              
4) SANDU C, MATE, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41           15) LIE, AS CALIT/PLANIF, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) SIMION, ROM, 12A   1-15,18-21,23-32,34-41             MINDRILA, PLANIF/AS CALIT 12A              
6) MINDRILA, Planif, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41           16) IOANAS, Ret calc, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41          
7) ANDRONACHE, GEO, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41           17) ARSENI, SPORT, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41          
8) ROMULUS, ECO APL, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41           18) LIE, As calit, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41          
9) MICLEA, Th com, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41           19) TANASE, FIZICA, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41          
10) MICLEA, Th com, 12A   1-15,18-21,23-32,34-41           20) POPESCU CAS, CHIMIE, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41          
11) BARBIERU, EL PR/RET.COM, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41           21) CARLAN, ENGL, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41          
  VOICU, RET.COM./EL PR 12A                 VASILE, ENGL 12A              
12) GEORGESCU, STF/EL PR, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41           22) PAVEL, TIC, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41          
  BARBIERU, EL PR/STF 12A               23) MARICA A, IST, 401 12A   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    24) RADU C, RELIGIE, 12A   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
AS CALIT/PLANIF   STF/RET.COM.  
As calit   TIC TIC
CHIMIE CHIMIE Th com  
ECO APL ECONOME APLICATA ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
EL PR/RET.COM   ARSENI ARSENI FLORIN
EL PR/STF   BARBIERU BARBIERU DAN
ENGL ENGLEZA BUSTIUC BUSTIUC ANTOANETA
FIZICA FIZICA CARLAN CARLAN LAURA
FRANC FRANCEZA GEORGESCU GEORGESCU OTILIA
GEO GEOGRAFIE IOANAS IOANAS OVIDIU
IST ISTORIE LIE LIE MIRELA
MATE MATEMATICA MARICA A MARICA ADRIAN
PLANIF/AS CALIT   MICLEA MICLEA DENISIA
Planif   MINDRILA MINDRILA FLORINA
RELIGIE RELIGIE PAVEL PAVEL MARIUTA
RET.COM./EL PR   PERIETEANU PERIETEANU STELUTA
RET.COM./STF   POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
ROM ROMANA RADU C RADU CATALIN
Ret calc   ROMULUS ROMULUS ECATERINA
Ret com   SANDU C SANDU CARMEN
SPORT SPORT SIMION SIMION ELENA
STF/EL PR   TANASE TANASE MARIA
    VASILE VASILE ANA-MARIA
    VOICU VOICU MARIN
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1635     3 SIMION ROM 12A   401    
1676     2 TANASE FIZICA 12A   401    
1680     1 PAVEL TIC 12A   401    
1745     1 RADU C RELIGIE 12A   401    
1779     1 ROMULUS ECO APL 12A   401    
1804 1, 2   2 CARLAN ENGL 12A   401    
        VASILE ENGL 12A        
1806 1, 2   2 BUSTIUC FRANC 12A   401    
        PERIETEANU FRANC 12A        
1850     3 SANDU C MATE 12A   401    
1897     1 MARICA A IST 12A   401    
1917     1 POPESCU CAS CHIMIE 12A   401    
1967     1 ARSENI SPORT 12A   401    
2010     1 ANDRONACHE GEO 12A   401    
2257     1 MINDRILA Planif 12A   401    
2258     1 LIE As calit 12A   401    
2259     1 VOICU Ret com 12A   401    
2260     1 IOANAS Ret calc 12A   401    
2261     2 MICLEA Th com 12A   401    
2262 1, 2   1 MINDRILA PLANIF/AS CALIT 12A   401    
        LIE AS CALIT/PLANIF 12A        
2263 1, 2   1 LIE AS CALIT/PLANIF 12A   401    
        MINDRILA PLANIF/AS CALIT 12A        
2264 1, 2   1 BARBIERU EL PR/RET.COM 12A   401    
        VOICU RET.COM./EL PR 12A        
2265 1, 2   1 GEORGESCU STF/EL PR 12A   401    
        BARBIERU EL PR/STF 12A        
2266 1, 2   1 VOICU RET.COM./STF 12A   401    
        GEORGESCU STF/RET.COM. 12A        
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e Sim -sem. II orar 2017-2018