Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2017/2018 Untis 2016
Bucuresti1/14/2018 2:45

11S   11S
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
BIO
STANESCU
PSP
VLADU
ROM
BONDOC
2 9:00
9:50
RELIGIE
RADU C
ROM
BONDOC
IST
MARICA A
GERM
STOICA
3 10:00
10:50
MATE
SANDU C
ECO
ALEXANDRESCU
ROM
BONDOC
PSP
VLADU
4 11:00
11:50
ROM
BONDOC
PST
VLADU
MUZICA
RADU C
ENGL
ILIE G
5 12:00
12:50
ENGL
ILIE G
GEO
ANDRONACHE
GEO
ANDRONACHE
6 1:00
1:50
7 2:00
2:50
8 3:00
3:50
9 4:00
4:50
10 5:00
5:50
11 6:00
6:50
12 7:00
7:50
13 8:00
8:50
14 9:00
9:50
15 10:00
10:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) RADU C, RELIGIE, 404 11S   1-15,18-21,23-32,34-41           6) ALEXANDRESCU, ECO, 404 11S   1-15,18-21,23-32,34-41          
2) SANDU C, MATE, 404 11S   1-15,18-21,23-32,34-41           7) VLADU, PST, 404 11S   1-15,18-21,23-32,34-41          
3) BONDOC, ROM, 404 11S   1-15,18-21,23-32,34-41           8) VLADU, PSP, 404 11S   1-15,18-21,23-32,34-41          
4) ILIE G, ENGL, 404 11S   1-15,18-21,23-32,34-41           9) RADU C, MUZICA, 404 11S   1-15,18-21,23-32,34-41          
5) STANESCU, BIO, 404 11S   1-15,18-21,23-32,34-41           10) ANDRONACHE, GEO, 11S   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    11) MARICA A, IST, 404 11S   1-15,18-21,23-32,34-41          
                    12) STOICA, GERM, 404 11S   1-15,18-21,23-32,34-41          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE RELIGIE RELIGIE
ECO ECONOMIE ROM ROMANA
ENGL ENGLEZA ALEXANDRESCU ALEXANDRESCU IULIAN
GEO GEOGRAFIE ANDRONACHE ANDRONACHE BOGDAN
GERM GERMANA BONDOC BONDOC MADALINA
IST ISTORIE ILIE G ILIE GABRIELA
MATE MATEMATICA MARICA A MARICA ADRIAN
MUZICA   RADU C RADU CATALIN
PSP   SANDU C SANDU CARMEN
PST   STANESCU STANESCU ALEXANDRA
    STOICA STOICA IULIA
    VLADU VLADU CLAUDIA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
1620     4 BONDOC ROM 11S   404    
1710     1 STANESCU BIO 11S   404    
1728     1 RADU C MUZICA 11S   404    
1744     1 RADU C RELIGIE 11S   404    
1791     1 ALEXANDRESCU ECO 11S   404    
1810     2 STOICA GERM 11S   404    
1848     1 SANDU C MATE 11S   404    
1896     1 MARICA A IST 11S   404    
1948     2 VLADU PST 11S   404 1-1  
1949     4 VLADU PSP 11S   404 1-1  
2009     2 ANDRONACHE GEO 11S   404    
2016     2 ILIE G ENGL 11S   404    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e var.II sapt. 16-18 orar 2017-2018