Colegiul Tehnic "Gh. Airinei"Orar 2016/2017 Untis 2016
Bucuresti3.4.2017 9:18

10As   10As
Luni
Marti
Miercuri
Joi
Vineri
1 8:00
8:50
2 9:00
9:50
3 10:00
10:50
4 11:00
11:50
5 12:00
12:50
6 13:00
13:50
7 14:00
14:50
8 15:00
15:50
9 16:00
16:50
EA
MIHAI
IST
MARICA M
MATE
MARIN
BIO
CIOCOI
TIC
BARBIERU
10 17:00
17:50
PSIHO
BUTUSINA
MATE
MARIN
ENGL
RADULESCU
EA lab
MIHAI
ED ANTREP
ROMULUS
11 18:00
18:50
EA
MIHAI
Practica
SANDU V
ROM
IVAN
Practica
SANDU V
ROM
IVAN
12 19:00
19:50
FRANC
MITRAN
CHIMIE
POPESCU CAS
GEO
POPESCU L
FIZICA
NECULA
13 20:00
20:50
14 21:00
21:50
15 22:00
22:50
Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi Nr prof,Ma.,Sal Cl timp Saptamana de scoala Elevi Text Banda Text rand 2 grupa de elevi
1) MIHAI, EA, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40           8) IVAN, ROM, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40          
2) BUTUSINA, PSIHO, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40           9) POPESCU CAS, CHIMIE, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40          
3) MITRAN, FRANC, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40           10) CIOCOI, BIO, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40          
4) MARICA M, IST, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40           11) MIHAI, EA lab, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40          
5) MARIN, MATE, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40           12) POPESCU L, GEO, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40          
6) SANDU V, Practica, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40           13) BARBIERU, TIC, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40          
7) RADULESCU, ENGL, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40           14) ROMULUS, ED ANTREP, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40          
                    15) NECULA, FIZICA, 211 10As   1-15,18-21,23-31,34-40          
Nume Nume Nume Nume
BIO BIOLOGIE TIC TIC
CHIMIE CHIMIE BARBIERU BARBIERU DAN
EA   BUTUSINA BUTUSINA GABRIELA
EA lab   CIOCOI CIOCOI VERONICA
ED ANTREP EDUCATIE ANTREPRENORIALA IVAN IVAN VIOLETA
ENGL ENGLEZA MARICA M MARICA MARCELA
FIZICA FIZICA MARIN MARIN CORINA
FRANC FRANCEZA MIHAI MIHAI MONICA
GEO GEOGRAFIE MITRAN MITRAN MIMI
IST ISTORIE NECULA NECULA MIHAELA
MATE MATEMATICA POPESCU CAS POPESCU CASTANELA
PSIHO PSIHOLOGIE POPESCU L POPESCU LUCIANA
Practica   RADULESCU RADULESCU ADRIANA
ROM ROMANA ROMULUS ROMULUS ECATERINA
    SANDU V SANDU VERONICA
Nr-C CI, Prof Ore neplanif O/s Profesor Materie Clasa / clase Sala specialit. Sala de baza Ore duble Bloc
826     2 IVAN ROM 10As   211    
858     1 RADULESCU ENGL 10As   211    
879     1 MITRAN FRANC 10As   211    
927     2 MARIN MATE 10As   211    
982     1 NECULA FIZICA 10As   211    
997     1 POPESCU CAS CHIMIE 10As   211    
1074     1 CIOCOI BIO 10As   211    
1106     1 MARICA M IST 10As   211    
1111     1 POPESCU L GEO 10As   211    
1189     1 ROMULUS ED ANTREP 10As   211    
1204     1 BUTUSINA PSIHO 10As   211    
1234     1 BARBIERU TIC 10As   211    
1424     2 MIHAI EA 10As   211    
1425     2 SANDU V Practica 10As   211    
1426     1 MIHAI EA lab 10As   211    
Untis 2016         Orar anteriorRamificare la indexOrar urmator         Untis Software orare
G r u b e r & P e t t e r s S o f t w a r e sem. II verif. orar S 16-19 2016-2017-2 (1) (1) (1) (4)